Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magyarorszagon hogyan zajlik...

Magyarorszagon hogyan zajlik az abortusz?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fizetni kell érte és nincs gyógyszeres terhességmegszakítás tudtommal.
2020. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tobbnyire a dokumentációra illetve az elotte levo menetre vagyok kivancsi nem magara a műtétre.
2020. dec. 16. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmész nőgyógyhoz. Csinált vizsgálatot es ultrahangot. Mondod hogy nem akarod megtartani. Elküld a papírral a csvsz-hez beszélgetésre. Aztán lesz 3 nap gondolkodási időd. Ha még mindig ugy döntesz, hogy nem kell a gyerek, értesíted a nőgyógyot, kiír műtétere, befizeted a csekket, és odamész a cuccaiddal a kórházba a megbeszélt időpontra. Ha még nem szültél, akkor előtte este be kell már feküdni. Másnap a műtét után pár óra megfigyelés, mehetsz haza.
2020. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én most ezen a héten esten at ezeken, szívesen leírom. Hétfőn mentem el a nőgyógyászhoz, kérdezte hogy kívánt-e vagy nem, mondtam hogy nem. Adott egy beutalót uh-ra, a szomszéd szobában van, vártam egy kicsit majd behívtak (teli hugy hólyaggal kell), ott megnézték az embriót, kaptam egy kis lapot amin az van hogy hány hetes, elő valamint nálam találtak mellette vérömlenyt is. Akkor utána vissza a másik szobaba ahol az előbbi nőgyógyász van, ő elmondta a műtét menetet, kitűzték az időpontot (én 29re kaptam), az erre szolo lapot odaadta, elotte való nap kell befekudnom 11 órakor. Adott meg ketto verveteles beutalót, mondta hogy akar már másnap mehetek levetetni a vert (végül csak péntek reggel mentem, nagyon hamar megvolt, rákérdeztem hogy leletert mikor jöhetek be vagy mi dolgom meg ezzel, de aztmondta ezek itt maradnak a kórházba, majd az aneszthes tudni fogja, nekem nincs vele dolgom). Kaptam meg beutalót a csaladvedelemhez, akit már aznap felhívtam, keddre meg beszéltünk egy tanácsadási időpontot, ami telefonon zajlott. A nodokinal ennyi volt. Kedden a Csvsz-es védőnővel meg beszéltem péntekre a következő időpontot, akkor már személyesen be kellett menni, kitöltötte és odaadta a többi papírt és a csekket (41.000ft). Beszéltünk meg egy kicsit a mutetrol, mit vigyek a kórházba stb. Ennyi volt a folyamat :) A nőgyógyásznál rákérdeztem, kell-e EKG, aztmondta csak a 40 év fellettieknek kell. Az aneszteshez sem kell külön menni, mondta hogy majd a műtét napján fog megvizsgálni.
2020. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2020. dec. 20. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!