Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba gyógyulási ideje?U...

Hüvelygomba gyógyulási ideje?Utana mennyi idő múlva szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tegnap este picit szúrt,viszketett odalent,lefotóztam,láttam hogy fekér apró darabkák vannak a hüvelybemenetnél.Este még nem voltam biztos benne hogy hüvelygomba (még soha sem volt ilyen problémám).Reggelre viszont már jobban viszketett,szúrt.Természetesen este és reggel is tusoltam,behintőporoztam,Canesten krémmel bekentem,este pedig Canesten Combi Uno (1x) fogok használni.

Mennyi idő a gyógyulási idő?Ezek után szeretkezés mikor lehetséges?


Nem tudom mitől alakult ki,gyanakszom a fogamzásgátlóra,amit 1 hónapja szedek.(Mercilon)


U.i;A párom valószínű nem fertozott,2 hete nem szeretkeztünk.



2020. dec. 16. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
El mentem orvoshoz aki irt fel egy 15 napos gyógyszerkúrát, a levél végeztével adott zöld útat.
2020. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sok oka lehet, elég ha egy kicsit is felborul a pH-d, étkezés, stressz, fogamzásgátló, túlzott tisztálkodás stb stb, ha nem enyhül 1 hét után sem, akkor érdemes orvoshoz fordulni
2020. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pamut bugyit érdemes hordani, fokozottabban tisztálkodj wczés után, külön törölközőt használj odalentre. Kevesebb finomított cukrot egyél.
2020. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!