Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idővel lehet az első...

Mennyi idővel lehet az első gyerek születése után újra próbálkozni a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés

Sajnos kezdünk öregek lenni (38), ezért minél gyorsabban szeretnénk haladni a babákkal.


Állítólag tilos védekezés nélküli házaséletet élni gyerekszületés után 1 évig.. Ez tényleg így van, csak 1 év után lehet egyáltalán elkezdeni próbálkozni?


6 hónapig tervezünk szoptatni, ha az számít.


2020. dec. 16. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyan szültél? Simán v. császármetszéssel? Császárnál tudom elképzelni max. a vágás, a heg miatt, hogy regenerálódjon. Ha épp ésszel belegondolsz, akkor vannak olyanok, amiknek kb. egy év múlva jön az újabb gyerkőc.
2020. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Simán.


Igen, én is több ilyet látok, hogy pár hónapon belül teherbe esnek, de az internet meg 18 hónapot írt, azért nem értem.

2020. dec. 20. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

A császárnál írnak 18 hónapot. Vagyis ugye a teherbeesés az első gyerek 9 hónapos korában, ha megtörténik, akkor már regenerálódhatnak a szövetek annyira, hogy szépen kilehessen hordani a másodikat is.

Simánál, akár már a 3. hónapnál próbálkozhattok.

2020. dec. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyből lehet. (Nyilván 6 hét után)

Az más, hogy a szoptatásnak van fogamzasgatló hatása. Igy reális lehet, hogy ténylegesen egy év kell hozzá

2021. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!