Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatásos egyszeri használatra...

Hatásos egyszeri használatra vágyfokozó?

Figyelt kérdés

Láttam már külföldi videókban , kíváncsi lennék valaki tudna valami tanácsot adni .

Több mint egy hónapja nincs kedvem a sexhez . És kipróbálnám milyen . Ettől lehetne esetleg orgazmus is valami hatásos vágyfokozó . Támadást nem szeretnék ,csak segítőkész emberek kommenteljen.



2020. dec. 16. 22:44
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
88%
Szia! Azzonnal mûködô vágyfokozásra és sexuális izgalom növelèsère az Afrodizákum. Az afrodizákum jelentèse,- vágykeltô illetve vágyfokozó. Szûkebb èrtelemben vâgyfokozónak tekinthetô az ètelek ès italok. Mint pèldául az osztriga, a spárga, ginzeng. Az afrodiziákumhoz tartozó dolgok pl. A buja illatok, lassú èrzèki zene, egy nôi szèpsèg látványa, vagy akár az erotikus gondolatok is! Ezek mind hatással vannak a központi idegrendszerre, ahonnan a sex iránti vágyakozás indul. Mindig az agyból jön az utasitás a nemi hormonok termelôdesère. Csak ezek után indulnak be a testen kiûtközô izgalmi folyamotok. Ilyenek pèldául a pupillák kitágulása. Hevesebb szivverès, gyorsabb lègzès, ès a merevedès. Irok Neked egypár mûködô vágyfokozót, amely natur bázis; Ginzeng, koreai vörös, gyömbèr is kiválló mert a benne lèvô Gingerol hatóanyag tènyleg segit a sexben, „belûlrôl fûti a testet“ a vörösbor érzèki ereje beinditja ès fokozza a sex iránti kèsztetést.A vörösborban található etanol serkenti az agy azon rèszèt, amely az alapvetô emberi funkciókat szabâlyozza, beleértve a testhômèrsèkletet, a hormonszinteket, ès termèszetesen a nemi izgalmat. Èn nem szeretek egybôl gyógyszereket ajánlani, azèrt irtam, hogy tudjad van más lehetôsèg is.Minden jót!
2020. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen . Nagyon rendes válasz .

Kihagytam hogy 19 éves lány vagyok .

2020. dec. 17. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!