Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat...

Első nőgyógyászati vizsgálat miatt félek, hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jövőhéten megyek az első nőgyógyászatomra, mert ilyen büdös és krém állagú folyásom van. Sose voltam nőgyógyászaton meg szűz is vagyok. Férfi orvosom lesz mivel ott nincs női ami kicsit megnyugtatóbb lett volna. Mit fog csinálni az orvos? Mennyi ideig tart? Ezt a folyást meg lehet szüntetni gyógyszerrel ha felír valamilyent? Csak mert állandóan betét hordok emiatt ami nem kellemes. Nagyon szégyenlős vagyok még sima orvosi vizsgálaton is ahol csak a pólót kell felhajtani. Most itt akkor alulról kell levetkőzni teljesen? Meg mi lesz ha pont ott fog kicsit folyni mikor épp vizsgál? Izgulok rendesen emiatt. Nekem már a telefonos előjegyzés is nagy kihívás volt, milyen lesz maga a vizsgálat. Nektek milyen volt az első vizsgálat? 23L vagyok.



2020. dec. 17. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
2020. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
18%

Canesten Combit próbáltad? Elég hatásos, adj neki egy esélyt. Esetleg a Betadine hüvelykúp is jó.

Hátha meg tudod úszni.

2020. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 A kérdező kommentje:
2.Még nem. nem tudom mit kéne igazán de az orvos fog adni valami gyógyszert rá?
2020. dec. 17. 14:15
 4/80 anonim ***** válasza:
82%

2.-nak.


Ne ússza meg! 23 évesen már illő megnézetni a dolgokat

2020. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 A kérdező kommentje:
meg mostanában többször fázok fel és akkor elviselhetetlenül fáj ott lent, annyira, hogy kitörölni is nehezen tudom. :( pedig nem szoktam ülni hidegre.
2020. dec. 17. 14:16
 6/80 anonim ***** válasza:
78%

Mielőtt behívnak el mész vécére, és megtörlöd. Ha folyni fog, nincs mit tenni, a doktor úr látott már ennél rosszabbat is, és egyébként is, ez a munkája.

5-10 percnél nem lesz több, megkérdezik majd, hogy élsz-e szexuális életet (ha igen, akkor szedsz-e fogamzásgátlót), hogy rendesen megszokott e jönni a menzeszed, hogy mikor jött meg utoljára, és még talán azt, hogy volt-e hasonló problémád. Utána megvizsgál a pasas, az tuti, hogy felnyúl gumikesztyűben, ezen kívül nem tudom. Valószínűleg antibiotikumot kapsz, vagy krémet, de inkább az előbbi.

2020. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 A kérdező kommentje:

4.eddig nem voltak gondjaim ezért nem mentem.

meg nem éreztem szükségét. cssak most ez miatt.

2020. dec. 17. 14:16
 8/80 A kérdező kommentje:
Az baj lesz ha nem tudom mikor jött meg múltkor? eddig felszoktam irni de mostanában elfelejtettem. :(
2020. dec. 17. 14:17
 9/80 A kérdező kommentje:
6.tényleg felnyúl? :O akkor is ha szűz vagyok? azt hittem itt csak mintát vesz vagy nem?
2020. dec. 17. 14:18
 10/80 anonim ***** válasza:
75%
Kettes, ne írogass neki hülyeségeket légyszíves, erre antibiotikum kell, ez nem gomba.
2020. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!