Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat ilyen erős fájdalmat?

Mi okozhat ilyen erős fájdalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Pár hónapja, hogy nagyon erősen görcsölök menstruáció alatt, hát és végbéltájéki fájdalom is társul hozzá (ülni alig tudok kb). Ez elmúlik ahogy elmúlik a menstruáció is.

Fogamzasgatlot szedek, de mellette ovuláció idejében is görcsölök borzalmasan.

Orvosnal voltam már, nem jött rá a panaszaim okára... Másik orvoshoz csak az ünnepek után tudok menni, ezért is teszem fel itt a kérdést hatha valakinek voltak már ilyen tapasztalatai, elég tanácstalan vagyok. :(


Köszönöm szépen


22L



2020. dec. 17. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Van,hogy én is nagyon görcsölök menzesz alatt és ha ülök nekem is fáj a végbelemnél + székelés is fájdalmas nekem.Ovulációm is fájdalmas.Nem tudom én sem mitől lehet.Remélem valaki tudja rá a választ.
2020. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ultrahanggal megnezett? Cisztat nem latott?
2020. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg endometriozis?
2020. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Se ciszta semmi nincs ott elvileg minden rendben. Rakerdeztem az endometriózisra de azt egyből kizárta mert hogy az latszodna (szerinte) és nem ilyen tünetekkel jár, továbbá azt mondja azon a fájdalmon nem segít a fájdalomcsillapító (nekem néha segít néha nem)
2020. dec. 18. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont az endo az, amit nehez megallapitani, mutet kell hozza, hogy biztos legyen. Nem zarnam ki ennek a lehetoseget sem, es felkeresnek egy masik orvost.
2020. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A másik orvos keresése már folyamatban van. Akkor keresek olyat aki endo-ra is specializálódott.

Nagyon köszi a választ.

2020. dec. 18. 13:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!