Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnapi nőgyógyászati vizsgála...

Tegnapi nőgyógyászati vizsgálaton azt mondták a covid miatt méhszájsebet nem műtenek?

Figyelt kérdés

Kissé megijedten, mert barnázok, vérezgetek hó közben. Két perces vizsgálat után azt mondta a doki méhszájseb. Sem ultrahangot, sem további vizsgálatot nem rendelt el. Rákszűréshez mintát vett, és közölte, hogy nők százai élnek méhszájsebbel, semmi nem történik ha covid után műtenek.

Én viszont megijedtem mert e méhnyakráknak is ilyen tünetei vannak. Kinek mi a tapasztalata méhszajsebbel kapcsolatban?


2020. dec. 18. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt,de nem találtam szimpatikusnak a műtét gondolatát,ezért egy orvos kollégám a fagyasztást javasolta. A cytológiai mintavétel eredményének a készhezvétele után majd eldöntheted hogy érdemes-e idegeskedni, vagy sürgetni a dolgokat. Addig ne paráztasd magadat! Nyugalom!
2020. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!