Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az előző szem fogamzásgátló...

Az előző szem fogamzásgátló bevétele óta maximum hány óra telhet el a következő szemig?

Figyelt kérdés

Noriel.

Mint a leírásában is olvastam, maximum 12 óra késés esetén nincs probléma. Szóval a 3 óra beleesik ebbe. De ha ezt folyamatosan, napról napra csinálom, akkor se veszt hatékonyságából?

Pl. : ma 20-kor, holnap 23,kor,utána hajnali 2 kor?

Ezt csak azért szeretném, hogy nyerjek egy napot! Ugyanis egyik nap hányás miatt duplán vettem be, de nem akarom, hogy másik napra essen a mensteuációm!



2020. dec. 18. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ne csináld!

tedd el ezt a levelet, lesz most 20 tartalék darabod - olvastam amúgy az előző kérdést is -, máskor is előfordul majd, hogy hánysz/hasmenésed lesz. én pl.egyszer - nagyon fáradt voltam - fogmosás közben simán beleejtettem a csapba. de nem pánikoltam, hanem elővettem a tartalék levelet és azzal pótoltam.

2020. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hat nagyon nem igy kene szedni. Probald meg azonos idoben, ne ossze-vissza. Hanyas miatt pedig szerintem nem kellett volna duplan bevenni, akkor azt ugy kell kezelni, mintha kimaradt volna egy szem, es kiegeszito vedekezest alkalmazni, legalabbis az en foggatlomnal ezt javasolta az orvos, amikor felhivtam.

Bar ha igy szeded, remelem hasznaltok ovszert egyebkent is, mert veszithet a hatekonysagabol. Ha neha-neha csuszik 1-2 orat, az nem baj, de ha rendszeresen ossze-vissza szeded, az baj.

2020. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ha tegyük fel ezt teszem abból lehet probléma?
2020. dec. 18. 11:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha mellette a következő levél első napjáig óvszert is használunk?
2020. dec. 18. 11:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Be fogsz kavarni a ciklusodba, lehet, hogy nem jon meg, vagy sokat kesik, vagy pecsetelo verzesed lesz hetekig. En nem tennem, ez nem cukorka, nem jatek. Hivj fel egy orvost, ha nekunk nem hiszel, hatha egy szakembertol elfogadod az informaciot.
2020. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én sem kavargatnám a ciklust, a minap volt egy kérdező, ő is összevissza szedte - még ennél is összevisszább -, és már három hónapja nem menstruált. sokkal több idő-pénz-energia-aggodalom ismét rendbe tenni a vérzést.
2020. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kettőt azért vettem be egyszerre, mert azt írja a leírás, hogy a kifelejtett szemet vegye be amint lehetséges, még akkor is ha ez 2 szem bevételét jelenti egyszerre.
2020. dec. 18. 12:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Most elolvastam en is, tenyleg ezt irja. De utana ki van emelve, hogy a fogamzasgatlot ugyanugy, a szokott idoben kell szedni! Es kiegeszito vedekezest 7 napig kell alkalmazni.
2020. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor lehet azt csinálom, hogy megtartom a dobozt tartaléknak.

És ha véletlen elszórok egyet, akkor lesz pót.

2020. dec. 18. 12:15
 10/12 A kérdező kommentje:
Vagyis hát hogy másikból kiveszek egy szemet, és az lesz a tartalék.
2020. dec. 18. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!