Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nagy menstruációs...

Nagyon nagy menstruációs görcseim vannak mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2 oraja kezdotek kb, ma jott meg

Nem birom annyira faj. Sírtam eddig de mar azt sem birok

Nevettem 2 gyogyszert de meg semmi. Meleg takaró alatt vagyok

Mit csinaljak? Nem birom

Maskor segitettek a gyogyszerek

😭😭😭😭😭

21/l



2020. dec. 20. 11:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Szegyenlem ezt mondani de egyenesen a huvelyembe sugárzik

Nagyon faj nem birom segítsetek

2020. dec. 20. 11:40
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Nekem az is szokott segíteni, hogy valami meleg pakolást teszek rá, vagy veszek egy forró fürdőt. (pontozzatok le, tudom, hogy egészségtelen meg veszélyes, de néha csak ez segít) Igyál kamilla, vagy más nyugtató teát, és ha kicsit jobban vagy, mozogj egyet. Nekem az mindig segít. Ha görcsölök, elmegyek edzésre, és olyan, mintha mi sem történt volna.
2020. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Kettes vagyok!

Remélem jobban leszel. Ne vegyél be több gyógyszert kétségbeesettségedbe, ha a kettő nem hat, a többi se fog. Majd később bevehetsz..

Jobbulást csajszi!

2020. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is nagyon szokott fájni és egészen addig nem szokott hatni a gyógyszer, míg nem alszom rá egy picit (akár csak 15-20 percet is).

Viszont egy pici alvás mindig segít abban, hogy hasson a gyógyszer.

Sajnos nekem van olyan, hogy amikor megjön, hányok&megy a hasam, remegek, nem tudok felállni és négykézláb vergődök a wc kagyló és az ágy közötti távon, egyik pillanatban verejtékezem,a következőben libabőrös vagyok, annyira fázom.

Szóval nekem a gyógyszer akkor hat, ha picit alszom a bevétel után.

Kitartást hozzá, átérzem! Illetve nekem a magnézium is szokott segíteni (akár menstruáció előtti napokban is elkezdhetsz napi 1 magnézium illetve vas tablettát szedni).

2020. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

4-es vagyok

Illetve nyilván nem most, de a későbbiekben alkalmazva írom, hogy a melegítőpárna is sokat tud segíteni (gyógyszertárban, drogériában is kapható).

Illetve próbáld elterelni a gondolataid is, ne a fájdalomra gondolj,mert attól (szerintem) csak még jobban felerősödnek a fájdalmak :( Akár kapcsolj be valamit a háttérben (tv, youtube,stb.). Tudom, nagyon nehéz elvonatkoztatni a fájdalomtól, de talán picit segíthet.

Kitartás!

2020. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Milyen gyógyszerből hány milligrammosat vettél be?
2020. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most ébredtem fel. Tudtam aludni egy órát. Szűnt egy keveset, de félek felkelni a takaró alól, nehogy a hűvösebb levegőtől ismét elkezdődjön.

Gyógyszer neve most hirtelen nem jut eszembe, anyukám adta. Azt mondta erre való

Köszönöm szépen a tanacsokat! Nagyon aranyosak vagytok

2020. dec. 20. 12:32
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az szokott segíteni, ha hátul a a derekamon lévő 2 besüppedő pontot masszírozom, vagy nekiállok felülésezni.
2020. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Hát akkor kérdezd meg az anyukádtól, mert két tablettával még nem merítetted ki a napi maximális adagot.
2020. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Algopiryn és Nospa együtt jó kombináció.
2020. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!