Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz költségei rendezett...

Abortusz költségei rendezett tb nélkül hogy nézne ki? Ha valaki rendezné utólag, akkor megteheti, vagy behajtás lesz? ezesetben milyen összeg kerülhet behajtásra és hogy történik a dolog?

Figyelt kérdés

#abortusz #behajtás #rendezetlen tb
2020. dec. 20. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben a magánklinikát választanám.
2020. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Metionin ***** válasza:
Az abortusz árában nincs benne a többi ellátás ami aznap történik?
2020. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszolónak: de, benne van minden. Étkezés, ha kell lamiminária, stb.

A kérdezőnek: nekem úgy rémlik utólag nem lehet fizetni, hanem csekkel,de a védőnő azt mondta, volt aki ott helyben utalt.

2020. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok (reggel van, ne haragudj, nem tudtam összeszedni minden gondolatom egyben) :D

A tb-nek ehhez semmi köze, nem fedezi a műtétet. Ki kell fizetned kb. 40 ezer forintot, abban benne van minden. A kórházba már a kifizetett csekk szelvényével kell menned, ez nélkül fel sem vesznek.

2020. dec. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell, hanem egy fiatal 19 éves ismerősöm kért segítséget. Ma voltam vele a TB-t elintézni, hát ma ezt nem sikerült, még több nap utánajárás, és onnan számítva 30 nap, amíg mentesül a kórházi költségek alól, ami esetében 3-400 ezer ft-os összeg lenne, egy júliusi jogszabály-változtatás miatt. Addigra késő lesz. Most amúgy eléggé úgy néz ki a helyzet, hogy ha megszülné (eredetileg ezt szerették volna, csak a tb rendezésére sincs pénzük), akkor még jóval többet kellene csengetni, minden vizsgálatért, nála ez szóba sem jön, mert a pasija nem akar a gyerekre ennyit költeni. A 40 ezer ft-os összeg ezek szerint csak akkor állna meg, ha lenne tb-je, és azon felül kerülne ennyibe? Sajnos mindenki mást mond, a csajt meg ide-oda küldözgetik.
2020. dec. 21. 12:26
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Akkor legközelebb költsön a pasija kotonra, ha már dugni van esze, legyen arra is, hogy védekeznek megfelelően.
2020. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem volt neki. lapozz.
2020. dec. 21. 17:36
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Könnyen lapozok, nem az én méhemet fogják kikaparni 19 éves fejjel. :D
2020. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A dugáshoz amúgy sem alapfeltétel az ész. Az emberek dugnak, ez van. Ha a fejed tetejére állsz, akkor is dugni fognak, ahogy kb folyamatosan dugnak az őskor hajnalától kezdve, különben ma nem lenne emberiség. Nem ezen kell rugózni. Gyakorlati tennivalókat kértem, nem észosztást. Az ilyen válaszokat jelenteni fogom.
2020. dec. 21. 17:39
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem is vártam mást a hozzád hasonlóktól :D akkor valóban húzz innen máshová vartyogni
2020. dec. 21. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!