Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a leggyakoribb mellékhatás...

Mik a leggyakoribb mellékhatásai a SYMICIA fogamzásgátló tablettának?

Figyelt kérdés
Illetve ha már évek óta Sertralin Zentiva gyógyszert szedek és most fogom kezdeni a SYMICIA fogamzásgátló tabletta szedését, akkor ugye nem fogják egymás hatását ütni?

2020. dec. 23. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

"A kezelés ideje alatt szedett egyéb gyógyszerek


Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett egyéb


gyógyszereiről, beleértve a vény nélkül kapható készítményeket is.


Egyes gyógyszerek befolyásolhatják a Sertralin-Zentiva filmtabletta hatását, vagy maga a Sertralin-Zentiva filmtabletta csökkentheti az egyidejűleg alkalmazott gyógyszerek hatásosságát."

2020. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2021. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A lehetséges mellékhatásokról a betegtájékoztatóban megtalálsz mindent. Én nemrég óta szedem a symiciat, menstruációs gondokra szedem, de egyelőre semmi problémám nincs vele. 19 éves vagyok:) Vannak olyan ételek, amiket eddig szerettem, és most rá sem tudok nézni, illetve van olyan is, amelyre eddig rá sem tudtam nézni, most pedig napi szinten tudnám enni. Illetve, a hasam kicsit felpuffadt, de ez kb. 1 kilót jelent. Nekem a kis melleim is megnőttek tőle, de azért nem túl sokat:) Az elején nagyon rosszul voltam tőle az első héten, de nekem ez az első fogamzásgátlóm; hányingerem volt, és eléggé fájt a fejem. De ez kb. 3 nap után elmúlt. Sokaktól hallom, hogy hangulatváltozás, én eleve egy elég bipoláris ember vagyok, nem rontott tovább a gyógyszer a helyzeten.
2021. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!