Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy lánynak hány kg-nak kell...

Egy lánynak hány kg-nak kell lennie ahhoz, hogy megjöjjön neki az első menstruációja?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
kilónak? Te tiszta hulye vagy?
2020. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
ennyi ésszel, hogy lehetsz még szabadlábon...
2020. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Angel3000 ***** válasza:
77%
Szia! Az elsô menstruáció azaz a menarche idôpontja sok tènyezôtôl fûgg, pl; testtômeg, fizikai aktivitás, általánosságban, hogy 12-13 èves körûl következik be. Alultápláltság esetèn kèsöbb következik be!
2020. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha ugy kerdezed , hogy mar egyszer megjott es mittudomen anorexia vagy fogyás miatt elmult. Akkor valamennyit visszakene hizni. Az eredeti sulyodhoz hasonloan. De mivel nem ez a helyzet , ezert jobb lenne ha leirnad az eletkorodat, mindenki maskor erik, valakinek mar 9 evesen megjon(ismerek olyan lanyt) , valakinek meg elsonek 14 evesen.
2020. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Én csak saját tapasztalatot tudok mondani.

165 cm magas vagyok, ha 51-52 kg alá estem, akkor volt hogy nem jött meg 1-2 hónapig vagy összevissza jött meg, viszont így 55 kilóval szinte percre pontos.

Persze ez nem az első menstruációnál, hanem a későbbiekben.

Az első nincs külső tényezőkhöz kötve, amikor a szervezeted készen áll. Nekem 15 éves koromban jött meg, és örülök neki, így is elég időt tudsz eltölteni ezzel a macerával.

2020. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
83%
Nem kg-től függ, valakinek korábban valakinek később jön meg. Mindenkinél változó, kb 12-13 éves korban jön meg a lányok első havija, ha jó kapcsolatban vagy anyukáddal nyugodtan beszélj vele erről ő is biztosan szívesen segít.
2020. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!