Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Önként kérhetem a méh teljes...

Csandi84 kérdése:

Önként kérhetem a méh teljes eltávolítását? 36 éves vagyok. Két gyerekem van a második down szindrómával született, nem szeretnénk több gyereket. Anyai ágon szinte mindenkinek méh nyak rákja van,volt...

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Amennyiben nem vagy 40 éves és nincs három gyereked, nem sterilizáltathatod magad, és a méh eltávolítása sterilizációnak számít.
2020. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem indok.
2020. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Azt hiszem 40 ev a korhatar vagy 3 gyerek, valahogy igy, de akkor sem kipakolnak, hanem csak elkotnek, ennek is meg van az oka. De minek tennel ilyet magaddal? Egyebkent egeszseges vagy? Csak mert ha eltavolitjak az mehedet es a petefeszkeidet, gyakorlatilag el fogsz kezdeni durvan klimaxolni, ezt ellensulyozvan pedig gyogyszereket kell szedned majd kb 55-60 eves korig. Vannak am mellekhatasok is, nem ennyire egyszeru ez. Fel evente jarj el rakszuresre, es vedekezeskepp meg hasznaljatok ovszert, vagy talan kottesd el magad, ha lehet majd, de csak ugy, ok nelkul nem veszik ki a mehed.
2020. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Túl fiatal vagy hozzá! Sok Egèszsègûgyi próblèmád lehetne bellôle! Javaslom a párod sterilizációs mûtètjèt. Fèrfiak esetèben egyszerûbb! 40 èvesnek kell a fèrfinek lennie hozzá! Minden jót!
2020. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Magyarországon nem, nincs önrendelkezési jogod a tested felett. Ez a kormány is csak szülőgèpnek nézi a nőket
2020. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Utolso, ez nem errol szol. Ha egy egeszseges nonek kivennek a mehet, annak eleg csunya kovetkezmenyei lennenek, olvass utana. Az elkotes az mas, arra en is azt mondom, hogy modosithatnak a torvenyt, de a kerdezonek mar csak 4 eve van a 40-ig, ennyit ki lehet mar birni szerintem.
2020. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem anyámnak a petefészkét vették ki, miután születtem, valami komplikáció miatt, de amúgy császározták velem...


Miért akarnád a méhedet kivetetni?

Lehet hogy 100%, hogy nem lennél rákos vele, de más rákod még ugyanúgy lehetne és nagyon durva következménye lenne annak, ha kiveszik a méhed.

2021. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!