Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine kúp távozhat még...

Betadine kúp távozhat még este sárgán?

Figyelt kérdés

Betadine hüvelykúp kúra 8. napi kúpot helyeztem fel. Még pisilésnél nyomtam egyet, hogy van-e folyásom és jött valami sárga, de nem tudom, hogy ez meg az előtte este felhelyezett Betadine kúp vagy van-e még folyás. De napközben nem folyt úgy csak most láttam halvány sárgán valamit a wc papíron mikor kitöröltem.

A hüvelyfalamon lévő fehér darabokra azt írták élesztő gomba és hogy az nem fertőzés eltűnik, ha abbahagyom a kúrát?


2020. dec. 26. 22:30
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Az a baj, hogy a Betadine hûvelykúp mindent elpusztit, a jó bacikat is, ezèrt kialakulhat ujra a gombásodás! Javaslom, hogy a Betadine kúra után használj probiotikumot, mivel visszaállitja a hasznos baktèriumok megfelelô szintjèt!
2020. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja.
2020. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!