Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás oka?

Fehér folyás oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Már sokadszor megyek ilyen problémával orvoshoz.

Először kezelve lettem hüvelygombával, majd gomba+bakterialis. Akkor viszketett is, szornyu volt.

Elmúlt, aztán a fehér folyás visszatért de nem viszket, szaga sincs, mentem orvoshoz ismét, azt mondta ez normális. Nem mondanám “túrós” állagúnak teljesen de vannak ilyen kis darabok itt-ott, nem tudom hogy mondjam, meg a bugyimon is nyomot hagy, szerintem ez nem normális.

Ismét visszamentem hogy engem zavar és nézze meg, megint azt mondta semmi bajt nem lát ez normális hüvelyi folyás.


Most létezik hogy ez tényleg normális? Sose volt ilyenem régebben, koszosnak érzem magam tőle :(


Köszi a válaszokat.



2020. dec. 27. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szerintem gombás ferzőzés mivel nekem ugyanez van.

én kaptam rá vmi fluconer kapszulát meg canestent de nekem se olyna mintha elmúlna.válasz másik nőgyógyászt szerintem.

2020. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez valóban normális. Nincs mitől aggódj :)
2020. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ne félj, ez teljesen normális ameddig nincs elszineződve és nem rendelkezik olyan kellemetlen szaggal. Ez a fehér folyás minden nőnél jelentkezik mivel a hüvely és a méhnyak folyamatosan termel ilyen váladékot, amely mindig távozik. Ez a fehér folyás. Ne aggódj, teljesen rendben vagy
2020. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. nem tudom, igazából csak az állaga aggaszt, hogy ilyen darabos meg odaszárad. :| ha “normális” annak nem folynia kéne?
2020. dec. 27. 13:20
 5/16 anonim ***** válasza:

nincs esetleg ott ilyen fura hámlás szeru valami?

ha nincs akkor tényleg normális,kis folyás mindenkinek van általálban valakinek kevés valakinek több. ha nem büdöses akkor okés

2020. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Természetes hogy odaszárad hiszen folyékony, az állaga is rendben van ráadásul ha a doki is azt mondja hogy aggodalomra semmi ok akkor ne is rágódj ezen tovább. Szerintem túl spilázod a dolgot
2020. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nincs olyan. Oké, akkor csak bele kell törődnöm hogy ez van :/

Köszönöm a válaszokat.:)

2020. dec. 27. 13:23
 8/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy odaszárad, nem meglepő. Kifolyik a bugyiba vagy betétbe, rászárad, még sárgás árnyalatú is lehet. Ha egyéb panaszod nincsen (viszketés, fájdalom, stb.), akkor teljesen normális hüvelyi folyás, ami a ciklussal változik. Van, amikor alig, van, amikor bővebb, lehet hígabb-nyálkás és sűrűbb-krémesebb is. Ne parázz ezen, a tested normálisan működik. Ha gombát kapsz, azt hidd el, észre fogod venni.

n37

2020. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

akkor lehet nekem is csak odaszárad és nem "hámlik"?

cssk mert ilyenfehéres hámlás van ott általában és csak az egyik oldalt érdekes.bár nekem gombát mondtak de akkor ez a hámlás csak odaszáradt folyás?

2020. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most picit megnyugodtam :)


Utolsó, hát akkor esélyes ezek szerint. Más tüneted neked sincs?


Én honapokig akkor azt hittem valami bajom van pedig ezek szerint csak odaszáradt😁 más tünet tényleg nincs, így akkor nem parázok többet.:)

2020. dec. 27. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!