Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik opciót választottad volna?

Melyik opciót választottad volna?

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál voltam, hüvelygomba miatt hüvelykúpot kaptam. Jeleztem neki, hogy ha elkezdem használni attól a naptól, valószínűleg meg fog jönni közben a menstruációm, és akkor hogy legyen. Így is történt, ma megjött, de még maradt 4 db kúp. Az orvos (és a gyógyszertárban is a nő) azt mondta, hogy ha véletlenül megjön, semmi gond, folytassam a kezelést miután vége lett, viszont a kúp doboza szerint menstruáció alatt is folytatni kell a kúpot. Én inkább az orvosra hallgattam, szüneteltetem, mert gondolom feleslegesen tenném fel a vérzés miatt. Jól döntöttem szerintetek, nem fog kiújulni a gomba ezidő alatt? Olyan jól hatott a gyógyszer, úgy örültem, hogy kilábalok ebből a nyavalyából :(

2020. dec. 30. 03:24
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Ahogy már elmúlt a menstruációd folytassad a kezelèst, nehogy vissza jöjjön a baj. Minden jót!
2020. dec. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp folytatom :)
2020. dec. 30. 03:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció alatt én is abbahagytam volna, hiszen akkor onnan minden kipucolódik, így a kúp nem tudott volna megfelelően hatni.
2020. dec. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!