Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hegyes mell fiatalon? Hogy...

Hegyes mell fiatalon? Hogy lehetne normális?

Figyelt kérdés
Tini/kamasz korban gyakori a hegyes mell. Nekem is az van :c Szeretném "eltüntetni", hogy normális legyen. Mit tegyek?

2020. dec. 30. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagyon szexi.

De 20-22 éves korodra el fog múlni.

2020. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
El fog múlni, de ha topot/melltartót hordasz nem látszik.
2020. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De félek hogy előben a barátomnak nem fog tetszeni. (mert amit kuldtem neki képet azon nem ilyen volt)


És hideg hatására normális alakú lesz amilyet szeretnék is de utaná megint csucsos lesz ez nem tetszik

2020. dec. 30. 13:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj, ha szeret a srác, akkor így is tetszeni fogsz neki. Nem a melled formájába szeretett bele, hanem beléd, így ahogy vagy.
2020. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiú egy rossz szót is szól a melledre hagyd ott, tudom, nehéz, de ha csak azért kellesz neki, akkor csak meg akar fektetni és utána ott is hagyna.
2020. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #1 válaszoló. Lassan 26 vagyok és még mindig olyan a mellem. Honnan vetted, hogy elmúlik?

Kérdező, ne foglalkozz vele, a fiúknak tetszik, örülni fog, hogy egyáltalán láthat.

2020. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első alkalomkor nem kell neki a melledet mutogatni. Nem biztos, hogy elmúlik, de így is teljesen normális.
2020. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tetszik nagyon!!
2020. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os!

Szerintem a lányok nagy részének elmúlik a korral.

Ezek szerint te vagy a kivétel, remélem, neked nincs ezzel gondod, mint írtam, nekem személy szerint tetszik ez a forma.

Én, annak ellenére, hogy a szép keblekhez erősen vonzódom, voltam már nagyon szerelmes olyan lányba is, akinek tényleg nem voltak szépek a mellei. Hiszen egy lányba vagyok szerelmes, nem a mellekbe. Szóval ne féljen ettől a kérdező.

2021. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2021. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!