Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsúszhatott a wcn a tamponom...

Kicsúszhatott a wcn a tamponom vagy bent maradhatott?

Figyelt kérdés

Hát elég kellemetlen ez, mert én mindig csak néztem egyet az ilyen eseteknél, hogy ez mégis hogy történhet meg. Aztán most mégis itt vagyok ezzel én is.

Megjött a menstruációm fel is tettem egy tampont. Aztán kb 3-4 óra múlva elmentem wc-re, kicsit nehezen jött a pisilés aztán mintha úgy éreztem volna, hogy kiesett a tamponom, mert utána meg minden megindult ott lent.. viszont ezt akkor nem úgy érzékeltem, hogy kieshetett. Lehúztam a wc-t és rögtön utána akartam újabb tampont feltenni, de nem éreztem a másikat.. most akkor beleesett a wc-be?


Próbáltam kitapogani ameddig bármit is elérek, de nem éreztem semmit. De mi van ha ott volt, de feljebb nyomtam az újabb tamponnal? Bár elég könnyen fel tudtam helyezni az újat. Nyugtassatok meg, hogy valószínű a pisilésnél csúszhatott ki..

Olyan bénának érzem magam, hogy az hihetetlen komolyan..:) sose volt még ilyen velem.


2020. dec. 31. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Simán fel tudsz nyúlni addig, hogy megérezd hogy ott van-e. Ha nem éreztél semmit, akkor az már nincs bent. Illetve ha bent is maradt, legfeljebb most 2 van bent. Nagy ügy. Nyugtasson az, hogy bent még ott senkinek sem maradt semmi. A hüvely nem tud úgy összezáródni, mint az ánusz, hogy úgy kelljen "kiműteni" csipesszel a dolgokat belőle.
2020. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Szia!Ha teljesen felnyúlsz érzed ott van e.Régebben én is jártam így.Mire kioperáltam.....Azóta csak betét és kész.Abból baj nem lehet
2020. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
De ha úgy érezted kiesik akkor miért nem néztél bele a wc-be hogy ott van-e?
2020. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem toltad fel rendesen a tampont plusz a vérzés is erős volt akkor el tudom képzelni hogy kiesett. Ki tudod tapogatni amúgy. Ne aggódj, nem csúszott fel a méhedbe vagy ilyesmi, nem olyan egyszerű oda bármit betolni. Elég nagy higy a kezeddel érezd, ha nem érzed akkor egyszerűen nincs ott.
2020. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem érzem amúgy.

Leírtam érthetően, hogy utólag esett le, hogy azaz érzés valószínűleg az volt, hogy kiesett. Nem ott rögtön..

2020. dec. 31. 14:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként megpróbáltam, hogy milyen lenne, ha most a másikra raknék egy újat és elég nehezen menne be, úgyhogy szerintem feleslegesen parázok.:)
2020. dec. 31. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Én a helyedben biztos nem raktam volna be új tampont amíg nem vagyok biztos benne, hogy a másik kint van. Nem is értem...
2020. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

5. Akkor egyértelmű, de ezt le is írtad a kérdésben.

Próbáltad kitapogatni de nem érezted + azt hiszed az az érzés az volt hogy kiesett. Szerintem egyértelmű. Kiesett.

2020. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!