Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat? ...

Első nőgyógyászati vizsgálat? Nagyon izgulok.

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek először nőgyógyászhoz.Szűz vagyok.Menzeszprobléma miatt és bő fehér folyás miatt.

Meg észre vettem hogy a hüvelyemből vékony érzéketlen bőrdarabka lóg kifele kb 33m és 1.5 centi.

A kérdésem hogy mire számíthatok,mit fognak csinálni?Szerintetek mi lehet ez a kilógó bőrdarabka?

Előtte mosakodjak meg ott lent,szőrtelenítsek?



#nőgyogyasz #első nőgyógyász
2021. jan. 1. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

[link]

E két videót szeretettel ajánlom :)


[link]

2021. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az a bordarabka a szuzhartyad lehet, nem csak akkor szakadhat el, ha szexelsz. Nekem is van, en is rakerdeztem, nekem ezt mondta az orvos :) Nem kell amugy felni, minden rendben lesz. En szoktam szorteleniteni, de egyaltalan nem kotelezo, illetve vizsgalat elott meg otthon azert mosakodj meg, de igazabol ennyi eleg is.
2021. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A normál tisztálkodás elegendő, a nőgyógyász miatt pedig felesleges szőrteleníteni. A kilógó bőr fura, lehet polip is, de bármi is az könnyen eltávolítható.
2021. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szuzhartya lesz az, es nem kell eltavolitani, kiveve ha faj, vagy valami van vele, de amugy nem szokas.
2021. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
62%

Szia!

Nem kell félned a vizsgálattól, biztos nagyon kedves és körültekintő lesz az orvos.:)

Látatlanban nehéz megmondani mi a bőrdarabka, igen, lehetséges és valószínű a szűzhártyarész. Semmi jelentősége.

A fehér folyás nagyon gyakori. Egyszerű kis fertőzés lesz, kapsz majd rá egy krémet.

A tisztálkodás természetesen alapvető egy nőgyógyászati vizsgálat előtt. A szőrtelenítés csak akkor ha neked úgy kényelmes.:)


Csak nyugodtan, minden jó lesz.

2021. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1:

Ez a video egy tündérmese a valósághoz képest.

2021. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!