Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piros napokon mit takarhat a...

Piros napokon mit takarhat a kis baleset megfogalmazás?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, nem igazán vagyok témában csak egy barátnőm mesélte, hogy kivan a testvérére, mert épp volt egy ilyen "kis balesete" aztán a tesójának amikor mesélte akkor az elhajtotta, hogy túl sok infó.

Próbáltam úgy tenni mintha vágnám pontosan, hogy mire gondol de igazából csak tippelek, hogy az ágyneműjét sikerült összevérezze. Ez amúgy gyakori? Meg mesélte, hogy egyszer a barátnőjénél aludt és ott is volt ilyen kis balesete és a barátnő apukája tök jól reagált rá. De erre se mertem rákérdezni mi az a reakció amit ilyen esetben mondjuk pasiktól elvárnak a nők?



2021. jan. 3. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Összevérezte a bugyiját vagy az ágyneműt.A tini lányoknál gyakori.Mikor már beáll a cilus akkor az ilyen "balesetek"egyre kevésbé jellemzőek
2021. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez lehet barmi, agynemu, fehernemu, nadragja, pizsamaja veletlenul veres lett. Nem hiszem, hogy ez gyakori dolog, mert annyifele tampon meg betet van mar, siman elkerulheto. Ha fiatal csaj, lehet, hogy tapasztalatlan.
2021. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Hogy mit varnak el a pasiktol? Megertest meg ilyesmi, de ez mondjuk nem biztos, hogy egy olyan tema amit en sracoknak elmondanek, inkabb baratnoknek.
2021. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha nem éri váratlanul a dolog és van betét a bugyijában akkor ilyen nem történhet meg? Mondjuk túl sokat forgolódik és emiatt elmozdul a betét vagy mit tudom én.


Egyáltalán erről ha ilyen alap hülye kérdéseim vannak szabad kérdezni konkrét nőt vagy nem fog neki örülni?

2021. jan. 3. 12:49
 5/10 A kérdező kommentje:
ma 12:47 Ezt konkrétabban kifejtenéd? Pl. belépek a szobában és épp húzza át az ágyneműt. Megkérdezem hogy mi van, ő meg elmondja hogy véres lett. Akkor én mit kéne csináljak, hogy azt érezze, hogy megértem a helyzetét és hogy ez nem olyan nagy cucc?
2021. jan. 3. 12:50
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

#4, #5

Életemben eddig két férfi volt/van, akinek erről beszélnék. Az egyik egy barátom volt, őt most már semmibe sem avatnám be, de amíg jóban voltunk, addig kérdezett arról, hogy szoktam-e járni nőgyógyászhoz és hogy milyen szokott lenni az a vizsgálat.

A másik férfi, akinek el tudnám mondani, az a pszichológusom :)

Szóval ha teljesen kívülálló kérdezné, akkor nem biztos, hogy belemennék a részletekbe. Tehát ha jóban vagy az adott nővel, akkor szerintem nem fogja zavarni.


Ha nekem "kis balesetem" van, én azt szeretem, ha nem kommentelik. Ez én vagyok.

2021. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 13:25

Az adott csaj tartott egy kis fejmosást nekem, hogy annyira segg módon viszonyulnak ehhez a pasik, meg azt éreztetik a nőkkel mintha ilyenkor valami baj lenne velük aztán kíváncsi voltam, hogy mit lehet tenni, hogy ne legyen kínos ez az egész. Bár így akkor a te esetedben kicsit azt érzem, hogy pont hogy jól reagálnak rá a pasik amikor menekülnek a téma elől. :D

2021. jan. 3. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok

Amikor maga a baleset tortenik es az utan rendezem magam, akkor nem szeretem, ha barki kommenteli, mert nekem kinos a szitu, es szegyellem, hogy nem tudom rendesen megoldani ezeket a napokat, pedig nem tegnap kezdtem menstrualni. Emiatt tok ideges vagyok, es csak leharapnam a masik fejet. Ezert kommentar nelkul jobb :) (Tampont sajnos nem tudok feltenni.)

Viszont ha egy atlagos hetkoznap beszelgetunk rola, valahogy feljon a tema, akkor teljesen oke.

2021. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Pl. belépek a szobában és épp húzza át az ágyneműt. Megkérdezem hogy mi van, ő meg elmondja hogy véres lett. Akkor én mit kéne csináljak, hogy azt érezze, hogy megértem a helyzetét és hogy ez nem olyan nagy cucc?"


Pl: "Ok, értem, tudok valamit segíteni?"

2021. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Átázott. Velem tudod hányszor előfordult? Két kezemen nem tudnám megszámolni :) Régen olyan erős volt a vérzésem, hogy éjszaka egy a legjobb nedvszívó és leghosszabb betét+ még a bugyim hátulján keresztbe egy nagyon vastag betéttel úgy átáztam, éjszaka, hogy reggelre vértócsa volt alattam. Pedig felkeltem kb 3x cserélni, mindig teljesen ,,tele" volt a betét. Ráadásul vendégségben voltam, és az egész matracot, meg még a lepedőt is nyílván összevéreztem.

Mára már minden okés.

2021. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!