Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A baratnőm szegyelli elottem...

Kismerci kérdése:

A baratnőm szegyelli elottem hogy megvan neki a havi es azt is hogy mikor öltozik akkor ne lassam hogy be van neki ragasztva a betet(pellus) miert van ez ? pedig elottem nem kellene szegyelni masoknal is igy van ez

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

A betét nem pelus.

A barátnőd pedig egy éretlen kislány ha a menstruációt cikinek találja.

Az alapján hogy "pellus"-nak nevezed a betétet, gondolom 14-15 évesek vagytok max. Ilyen korban még cikinek éreznek a lányok egy teljesen természetes folyamatot, főleg hogy a szintén anyilag éretlen pasijuk lepelusosozza őket, ez még dob a szégyenérzeten.

2021. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Csak nem a pelenkafétises tért vissza?


Egyébként hiába természetes, nem nagyon szeretjük mutogatni, mivel magánügy.

2021. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem is illik a szemeket rámereszteni.
2021. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
97%

És mi van akkor ha őt zavarja ha látják? Van aki szégyenlősebb, van aki bármit megmutat.

A székletürítés is természetes dolog, mégsem tesszük és mutogatjuk csak úgy. Bár vannak akik ezt sem bánják.

Ha számára ez magánügy és ez őt zavarja akkor fogadd el, nem mindenki egyforma.

2021. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
1 mit jelent az hogy anyilag éretlen?
2021. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
5, agyilag. Tudom, te soha életedben nem írtál el semmit, jár a keksz.
2021. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak az nem derül ki a kérdésből, hogy a kérdező hím vagy nőnemű-e. Mindenesetre vannak olyan élettani megnyilvánulások, történések, amelyek kifejezetten az egyénre tartoznak és ezeket a környezetében élőknek illik hallgatólagosan tudomásul venni. Ha a barátnőd olyan családban nevelkedett (nevelkedik), ahol az ilyen történések titokban tartandónak minősülnek (minősültek), akkor még érthetőbb a dolog.
2021. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

“ Tudom, te soha életedben nem írtál el semmit, jár a keksz.”


Én nem mondtam semmit, csak kérdeztem. Nem vagy kicsit frusztrált? Vagy csak bepállott a pelenka? :)

Már a válaszod is erre utalt, amikor le 15 évesezel valakit látatlanban.

Hallottam 40-es pasitól, meg 30-as nőtől is hogy “pelenka”.

2021. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Oldd fel a feszkót. Kezdd el csókolgotni a száját nyakát és hitesd el hogy téged ez nem érdekel. Ha már elégé romantikus a helyzet akkor JÓL BAZ**D MEG!
2021. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!