Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha meg van a vérzésem, de...

Ha meg van a vérzésem, de gombás fertőzésem van ilyenkor miért nem szabad használni a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Nincs meg indokolva a beteg tájékoztatóban hogy miért nem szabad csak hogy ne, de én nem tudom hogy ilyenkor miért nem szabad felhelyezni?

2021. jan. 4. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert feltolod a fertőzést a méhedbe vele
2021. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyrészt amit az első írt, másrészt a vér egy tisztulási folyamat miatt jön. Szerinted a gyógyszert nem mossa ki?
2021. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyitva van a méhszáj.
2021. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval menseskor nyitva van a méh száj, és amikor elmulik vissza be zárul. Ezt nem tudtam.
2021. jan. 4. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de csak épp annyira nyílik szét hogy a vér ki tudjon folyni. Szóval nem úgy kell elképzelni hogy 1-2 centire kitágul. Viszont arra épp elég hogy a kórokozók és a nem oda illő dolgok feljussanak, ezért sem szabad kúpot használni ilyenkor, plusz felesleges lenne mert a vér "kimosná".
2021. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!