Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is elengedhetetlen...

Szerintetek is elengedhetetlen a zuhi/ fürdő, mielőtt nődokihoz mentek? Hallottam már több ismerősömtől is,hogy ők nem mosakodnak meg lent, mielőtt nőgyógyászhoz mennek..én magam részéről nem tudnám ezt elképzelni. Vélemény? 27/n

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 12:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Szülésznőként írom, hogy botrány milyen állapotban jöttek szülőszobára nők.

Nyílván nem kitolási szakra, vagy S.O.S. császármetszésre értem ezt, hanem akik terminusban voltak már és jöttek amnioszkópiára vagy NST-re.

A másik oldal sem különb, dolgoztam urológián. Műtőbe úgy jött be férfi beteg, hogy nem győzte a doki lemosni, fertőtleníteni.

Természetesen ez nem indok az ellátatlanságra, de gyomorforgató látványra, szagra, maszkon át is.

Úgyhogy javaslom, ha nem életmentésről van szó, mossatok nemi szervet!

2021. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Létezik intim törlőkendő, azzal rendbe lehet tenni magadat, az öltözőben, amikor alulról levetkőzöl.
2021. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
El nem tudnám képzelni, Hogy mosdás (zuhanyzás nélkül menjek orvoshoz, nőgyógyászhoz meg különösen nem. Ahova most járok, ott a mosdóban pl. van zuhanyzási lehetőség, ha pl. munkából megy valaki, és van kitéve intim törlőkendő is, ha esetleg ki kell menned vizsgálat előtt.
2021. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
Hat erosen illene. Kizarolag azt nem akarjak az orvosok, hogy valaki belul kipucolja magat, tehat huvelyoblitest vegezzen. Na de kivulrol, plane, hogy a vegbel is ott van, hat, kene.
2021. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%

A két utolsó lepontozómat, lehet én segítettem a világra...

Hasonlóan igényes szülő nőből...

2021. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak akkor fürdök meg ha nődokihoz megyek hanem ha más orvoshoz, sőt még hajat is mosok és sminkelek is! Az orvos is ember, valóban az a munkája, hogy megvizsgál itt/ott, ezt-azt, de attól mèg undorodhat és lehet véleménye is. Miért is járatnám le magam ilyennel? Nem is értem
2021. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!