Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is járt úgy szülés után,...

Más is járt úgy szülés után, hogy átpártolt a betétekhez?

Figyelt kérdés
Annyira utáltam korábban a betétet, hogy elmondani nem tudom. Gyakorlatilag a második menstruációm óta csak tampont, később kelyhet használtam. Egy éves lesz a fiam és valami azóta megváltozott. Ezek a tena meg hasonló betétek annyira bejöttek, hogy azóta sokkal szívesebben használom ezeket plusz valamiert már rossz érzés belegondolni, hogy bennem van egy véres tampon. Ez csak az én kattanásom, vagy más is tapasztalt ilyesmit szülés után?
2021. jan. 5. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok! Én szülés előtt már letettem a tamponról, mert azt vettem észre, hogy begörcsöltem mikor feltettem. Na de szülés után ismét elkezdtem futni és próba szerencse alapon feltettem egyet, mert mégis kényelmesebb úgy a futás... le kellett szednem 5perc után, mert minden hogy éreztem, roppant kellemetlen volt
2021. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, sokkal hamarabb elkaptam fertozeseket, jobban gorcsoltem tamponnal, de regen utaltam a betetet, mert ki dörzsölt. Szules utan kizarolag betetet hasznalok. Alig gorcsolok. Nincs semmi problemam. Gyakran kell cserelni igazabol, és nincsen semmilyen hatranya.
2021. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szültem, de hasonló véleménnyel vagyok. Nem használok már tampont max ha dolgozok, de akkor is betétettel kombinálva ,mert bő a vérzésem az első napokban.
2021. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen en is pont így vagyok. Az erős napokon tampon+ tisztasági. De ez csak két nap. A többin már nem.
2021. jan. 7. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
én se szültem még de később szeretnék. nemrég volt egy fertőzésem, emiatt a nőgyógyászom eltiltott a tampontól. azt mondta hogy a betét egészségesebb biztonságosabb, ki kell tudni bírni ha kényelmetlen akkor is. ajánlotta a szülés utáni tenát, mert erős a vérzésem mindig. mondanom se kell baromi kényelmetlen, mint egy pelenka. annyi az előnye hogy legalább nem lesz fura szülés után pelusozni.
2021. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!