Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két esemény utáni tablettát...

Két esemény utáni tablettát vettem be 1 hét alatt, valami baj van?

Figyelt kérdés

2 esemény utáni tablettát vettem be 5 nap különbséggel. Tudom, hogy nem szabadna, de inkább nem kockáztattam.

Mondták, hogy előfordulhat pecsételő vérzés mellékhatásként, de ez már az ötödik nap, hogy vérzek. Egyeltalán nem erős vérzés, csak nagyon kis mennyiség, mikor wc-re ülök, de még nem állt le. Vajon ez normális, vagy aggódnom kéne?

Nem tudom jól elmagyarázni de lehet, hogy mind a két tabletta hatása miatt jön több?



2021. jan. 6. 11:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett volna egyszerűbb mondjuk védekezni megfelelően? Ne csodálkozz, hogy vérzel ennyi ideje. Ezek akkora adag hormonbomba a szervezetednek, hogy örülhetsz, ha nem lesz komolyabb bajod tőle (kórház pld).

Nem akarok gyereket én se, de én teszek is ezért: fogamzásgátlót szedek. Fura ilyet hallani/olvasni, mi? :O

2021. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene történhet 5 naponta? Ha nem tudtok gumit húzni, akkor azt is gyakorolni kell, ha meg nélküle csináljátok, akkor nem vagytok normálisak. Mi a terv, minden szex alkalmával beveszed az esemény utánit?
2021. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál és aztmondta, hogy nem nagyon gyakori, de tapasztalnak a nők 1-2 napos vagy akár 1 hetes pecsételő vérzést 1 tablettánál is. Random vérezhetsz még a következő menstruációig is. Nekem 7 nap után el is múlt és nincs semmi bajom. Úgyhogy szopjál tökön az életmentő műtéteddel. A többiek meg akik ugyanúgy okoskodnak, először tudjátok biztosan, hogy amit akartok írni az igaz is, vagy csak késztetést éreztek arra, hogy lebasszatok és ijesztegessetek valakit és megmutassátok, hogy ti jobbak vagytok nála..egyeltalán nem tartozok magyarázattal, hogy miért nem használtunk gumit, aki azzal dicsekszik, hogy ő vesz fogamzásgátlót: lelkesen megtapsoltalak. Normális, hogy tanultam ebből. Ha valaki még ilyen helyzetbe kerülne, itt egy normális válasz: egyeltalán nem olyan veszélyes a gyógyszer mint ahogy a fentiekben feltűntették, másképp nem adnák ki a patikában, csak recepttel. Egyeltalán nem ajánlott rövid idő elteltével bevenni őket, de ilyen esetben jobb megoldás nincs. Ha kicsit több ideig véreztek, akkor sincs semmi baj, mindenkire máshogy hat a gyógyszer. Viszont ha lehet kerüljétek az ilyen helyzetet.
2021. jan. 10. 14:24
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A patikában csak recepttel adják ki, halkan mondom. A baj eleve ott kezdődik, ha te kaptál anélkül.

Ez továbbra sem cukorka, és számíts rá, hogy az elkövetkező hónapokban lesz még gond a ciklusoddal.

2021. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező 13-as válasza után gondolom senkiben nem maradt kérdés hogy miféle etnikumhoz tartozik, és kb mekkora az IQ szintje. Az a stílus, elképesztő.

Mindenesetre minden felvetődött kérdést megmagyaráz, a védekezés hiányától kezdve a tudatlanságig.

2021. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

képzeld, el ,nekem nőgyógyászhoz kellett mennem,hogy felírhassák nekem , majd kiválthassam a gyógyszertárba... nem lehet "csak úgy" megvenni a boltba

bár gondolom mindenki másnál így működik, de te különleges eset vagy :'D

2021. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te amellett, hogy buta vagy, még extrém bunkó is. Nem azért írtam, hogy fogamzásgátlót szedek, hogy megtapsolj, te agyhalott, hanem ha az esemény utáni szeded frutti helyett, akkor nem kell csodálkoznod, gyökér, hogy hetekig vérzel. Remélem ennyi ésszel nem szaporodsz! ;)
2021. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!