Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a terhesséhi teszt így...

Ez a terhesséhi teszt így érvénytelen?

Figyelt kérdés

Ma reggel csinálni akartam egy x epil sima csík terhességi tesztet. Itt aludt nálam egy barátnőm.

Pisiltem egy eldobható műanyag pohárba majd letettem a pultra,utána elmwntem kezet mosni. Amígy kezet mostam a barátnőm azt hitte el kell mosni azt a poharat(vagy jóég mit hitt) és vizet engedett bele. Nem sokat,csak kb fél-1decit.

Nos én ezt nem tudtam és kézmosás után abba mártottam a tesztet. Megatív lett(bár amúgy is negatívra számítottam,nem akarok gyereket,csak a gumival történt baleset 2 napja)

Ez az egy teszt volt itthon. Ez így érvényes szerintetek? Ha terhes lennék,így is kimutatná?

Vagy mehetek holnap újat venni.



2021. jan. 6. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

2 nap után hogy lenne érvényes a teszt?

2 nap alatt be sem ágyazódik, el sem kezdődik a HCG termelés, amit a teszt kimutatna. Tehát aktus után 2 nappal akkor is negatív egy teszt, ha amúgy terhes leszel...

Egyébként meg a vízzel való hígítás a koncentrációt csökkenti. Ha elég nagy a HCG koncentráció a vizeletben, akkor hígítva is pozitív lesz a teszt, ha pedig alacsony és tovább hígítod, akkor lehet álnegatív.

2021. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bicsánat,múlt hónapban is történt baleset. Ezt elfelejtettem odaírni.
2021. jan. 6. 18:11
 3/8 anonim válasza:
87%

szerintem csak kb 2 hét múlva vegyél tesztet, ennek az extrém korai tesztnek így se úgy se lett volna értelme.

Basszus nem bántásból, de átgondoltad te ezt rendesen, hogy két nap alatt hogyan lehetne máris baba a dologban??😆

Mindenképp olvass utána, hogy hogyan történik a fogantatás, másnem legalább nem dobod ki a pénzt korai tesztekre.

2021. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy hónapja is történt baleset,múlt hónap (december) elején.

Igsn,ezt a 2 napot nem gondoltam át,de a decemberi baleset eredményét szerettem volna inkább megtudni.

2021. jan. 6. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt ha havonta történik "baleset", akkor meg kellene tanulni használni a gumit. Mert valamit nem jól csináltok.

Másrészt esemény utáni tablettát kell bevenni. Harmadrészt meg minimum 2 hetet kellene várni a tesztig.

2021. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha nálad minden hónapban baleset van kell a teszt. Menstruáltál, késik? Mindkét aktusból lehetsz terhes, de a múlt havit tudja csak még kimutatni a következő teszt.

Ilyen hozzáállással ne szexelj..

2021. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem te vagy az, aki kettesével frutti helyett szedi az esemény utáni tablettát, nehogy terhes legyen?


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1089..

2021. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem én írtam az utolsó kérdést.

És nem a gumi szakat el múlt hónapban.

És Köszi a lekezelő hangnemet:)

2021. jan. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!