Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy Fürdés...

Miért van az, hogy Fürdés után folyik valami a hüvelyemből?

Figyelt kérdés

Fél éve nem vagyok szűz, eddig zuhanyoztam, de a mostani albérletben csak kád van, és ki is használtam, jó pár napja ülőfürdőt veszek, és egyre durvábban folyik valami a hüvelyemből fürdés után 30-60percen át. Először vízre gondoltam, mert nincs illata, se színe és nagyon folyékony állagú, de nagyon sok. A tiszta bugyim átázik, a pizsama gatyám is. Van olyan, mintha szó szerint pisilnék, csak a hüvelyemből. 22 éves vagyok, elvileg jónak kéne lennie az izomzatomnak, nem is szexeltem sokszor, hamar véget ért az első kapcsolatom. Orvosnál pár hónapja voltam, akkor semmi bajom nem volt.

Mi lehet ez? Ha a víz, akkor ez normális? Nem önkielégítek, 2 hónapja nem voltam pasival. Tampont is ritkán használok. Mindig kimondom a kádat fürdés előtt.



2021. jan. 6. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Lehet a víz folyik ki vagy van egy kis folyásod.Én izzadós vagyok ott lenn nagyon és ezért tisztasági betétet használok.Próbáld ki te is a tisztaságit.Ártani nem árthat.A folyás természetes dolog mert tisztítja önmagát a hüvely.Ha nem büdös vagy nem fáj semmid akkor nincs baj
2021. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak eddig egyáltalán nem volt ilyen problémám. Tini koromban volt egy kicsi, de az elmúlt. Aztán nemi élet után beállt ciklikusra, menzesz után van egy pici, akkor néha kell tisztasági, de ennyi. Ennyi folyásom sose volt és mindig fürdés után van.
2021. jan. 6. 20:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is észrevettem hogy mióta nem vagyok szűz, nagyon könnyen befolyik a víz fürdésnél. Szerintem nálad is erről van szó.

Sőt, azt is megfigyeltem hogy egy-egy erősebb mindennapi mozdulatnál a levegő is könnyen beszökik, ilyet soha nem tapasztaltam mikor szűz voltam...

2021. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A víz folyhat ki akkor valószínű
2021. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Víz
2021. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Mennyit gondolsz közben a pasidra? Együtt vagytok a hétköznapokban? Kiélitek vágyaitokat? Mert, ha nem, szerintem simán lehet, hogy nedvesedsz a (tudat alatti?) vágyaidra.
2021. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs jelenleg párom.
2021. jan. 6. 20:39
 8/15 A kérdező kommentje:
3-as, most hogy mondod, mintha a levegő is gyakrabban kerülne be. Ez viszont a szüzesség elvesztésével normális? Nem kellett volna ennyire kitágulnom, nem? Nagy volt az előző párom, sosem mértem, de vastag volt nagyon. Szenvedtünk is sokat a szexszel az elején. A hüvely viszont nem szűkül vissza szex után?
2021. jan. 6. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
6-ra: akkor mit csodálkozol? Ha lenne párod, lefetyelné kelyhedből a mézharmatot, így meg a gyk közönségét stresszeled a nedvesedő nemi szerveddel.
2021. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furdesnel kizarolag akkor volt, ha nem nyugodtan ultem a kadban, hanem a terdeimmel mintha bicikliztem volna, szoval kizarolag mikor onkentelenul vizet pumpaltam befele. Azota nem hulyeskedek, es semmi viz nem jon utana.
2021. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!