Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta okozhat büdös hüvelyvál...

Ciszta okozhat büdös hüvelyváladékozást?

Figyelt kérdés
Nyáron kiderült, hogy van egy cisztám a petefészekben. Eléggé el vagyok keseredve, mert régebben is kb minden ciklusom közepén előjött ilyesmi, hogy bedagad a puncim, viszkedt, sárga folyásom volt, majd a menzivel elmúlt. Amióta kiderült a ciszta, ugyanúgy a ciklus közepén előjönnek a tünetek, bedagad, viszked, piros a nunim, de azóta orrfacsaróan bűzös a folyás, és sok. Voltam nőgyógyásznál múlt hónapban, elmondtam a panaszaim, de akkor épp olyan állapotban volt a nunim, hogy épp csak egy picit viszkedt, semmi kóros folyás és égő érzés. Vett kenetet, vizeletvizsgálaton voltam, és vérképen is, mindenhol jók voltak az eredményeim. Tovább romlott a helyzet, már sírtam a fájdalomtól és a patikus végül kiadott gomba és baktériumölő kúpot, ami segített. Ismét a menzivel elmúlt minden tünet, jól éreztem magam, majd ebben a ciklusban, pár napja megint előjöttek a tüneteim. Először darabos folyásom volt, ma pedig eszméletlenül sok, joghurt állagú folyásom volt, és szószerint dög szaga volt, sárgás színe, kb 2 óránként cseréltem napi betétet, mert eláztam miatta. Már így is rengeteg pénzt kiadtam a vizsgálatokra, és biztos hülyének néz már az orvos, hogy ha minden eredményem jó, akkor minek megyek vissza.. Lehet ez ciszta miatt? Én már nem tudok mire gondolni. 20/L
2021. jan. 7. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Valami durva fertozesed van, ezt valoszinuleg nem a ciszta okozza. Elmennek egy masik orvoshoz, hatha.
2021. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a silány, nylonos bugyik, nem megfelelő betétek, és szűk nadrágok okoztak ilyet, egyszerűen allergiás voltam rá. De sokára jöttem rá,azota minden bugyim pamut.

Ja, neg ajánlották a tőzegáfonya kapszulát, az tényleg segített női nyavalyákra, de kúraszerűen kell szedni.

Ez nem azt jelenti, hogy neked is ezek befolyásolják, tényleg menj el masik orvoshoz.

2021. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!