Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi számítása, akkor most...

Mensi számítása, akkor most melyik napot jelöljem kezdésnek?

Figyelt kérdés

Január 2.án kellett volna megjönnie, de 31.-én és az előtti napokban már barnáztam. 31.e estére már vér is volt a tisztaságin de elsején “indult be” a normális mensis vérzés. Akkor én most a naptáramba 31.ét vagy az 1.ét jelölj em be kezdésnek?!

Az este alatt 9 órát értek akkor lett több barnám majd 10 fele már vér is volt.

Köszi.

jan. 7. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a barnázás nem számít.

Másrészt ha este 6 után jön meg, akkor már a másnaphoz írom, egyszerűen azért, mert ha reggelre lesz vér, akkor nem tudnám eldönteni, hogy ez most éjfél előtt vagy éjfél után jött meg. Az este 6 az jó mert így a lefekvési időtől függetlenül mindig ugyanott van a nap határa. De amúgy ennek a +-1 napnak már nincs jelentősége.

jan. 7. 14:14
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom, de estere mar egyre tobb barna lett es tettem be tampont mert na mar keves volt oda a tisztasagi. 10kor csereltem es lattam h veres a tampon.

Köszi, hogy írtál.

jan. 7. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:

A barnázás nem számít, az első nap az, amikor piros vért látsz.

Azt mondanám, mint az első hozzászóló.

jan. 7. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
A barna nem számít bele, csak amikor már normál piros vér jön. Ha 31-én este hat után jött meg, akkor elseje számít az első napnak.
jan. 7. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem teszed be a tampont, lehet, hogy észre se vetted volna még a piros vért, mert nem "ér ki" másnapig. De nem sokat számít. Azért 1-jét írd be szerintem.
jan. 7. 16:01
Bodorrózsa termékek

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!