Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Özvegy apuka vagyok A 12...

Özvegy apuka vagyok A 12 éves lányommal élek együtt tudom hogy mikor jön meg neki De miért van az hogy néha hamarabb vagy később jön meg neki mint ahogy szokott? ez normális ?2020.07.12-én jött meg neki először.

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert idő kell ahhoz, hogy a ciklus egy viszonylag pontos, és állandó időpontra beálljon.

Ezt befolyásolhatja:

- stressz

- betegség : felfázás, felső légúti hurut stb.

- étkezés: diéta, koplalás

- nagy erőfeszítést igénylő sport

Tehát a válasz: igen, normális.

2021. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy ha mondjuk 9-10-11 napot késik? Mert már volt ilyen
2021. jan. 7. 22:37
 3/8 anonim válasza:
100%

Nekem az első pár alkalmaknál előfordult, hogy két hetet is késett, ekkor még ez tök normális, idő kell, hogy beálljon.


Ugye alapvetően 28 napos a ciklus, de valahol úgy olvastam, hogy 25-35 nap közt okés, ha már beállt. Az első hónapokban még nem baj, ha nem pontos.

2021. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy hogy megkérdezed itt.

Nincs semmi gond ha késik neki, az se gond ha kimarad hónapokat.

Sok idő mire beáll rendesen.

2021. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is van egy 12 éves lányom, már egy éve, hogy megjött neki. Van, hogy egy héttel hamarabb, (pl ebben a hónapban is), van, hogy később. Még nagyon fiatalok, egyáltalán nem gond, ha nem óramű pontossággal jön nekik! Ne aggódj emiatt, ez teljesen természetes!
2021. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak 9 évesen jött meg először, aztán majdnem egy évig semmi, utána összevissza, most 15, és még mindig vannak csúszások.

Nem kell aggódnod, ez teljesen természetes most még.

Egy apuka.

2021. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A semmi alatt azt értem, hogy csak nagyon kevés volt, több hónapos szünetekkel.

#6

2021. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem éveken át volt kamaszkoromban kaotikus. Össze vissza, hatalmas szünetekkel jött meg. Néha több hónapos szünetekkel. Normális lehetn.
2021. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!