Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos, tudnátok segíteni ?

Fontos, tudnátok segíteni ?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves lány vagyok. Röviden leírom a problémám, 3 éve szedek estelle nevezetű fogamzásgátlót. Tudom váltani kellett volna már! De nem ez a lényeg. Hanem hogy december 2-án elfogyott a gyógyszer, december 6-án meg is jött, aztán gondoltam váltani kéne másik gyógyszert de nem volt időm dokihoz menni munka miatt. Így úgy döntöttem abbahagyom a szedését. Abba is hagytam csak január 3-án kellett volna megjönnie, és picit aggaszt, mert még nem jött meg.
2021. jan. 7. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Abbahagyás után védekeztetek?

Akár gumi vagy megszakítás?

Utóbbi is közhiedelemmel ellentétben biztonságos, mi 5 évig úgy csináltuk, mivel allergiás voltam a gumira a páromnak meg nem volt libidoja a tabitol, plusz hízott is. Aztán mikor gyereket akartunk kb azonnal sikerült is :)

Aki úgy teherbe esik, az 100% hogy a pasi hibája. Ha időbe kiszallt akkor nem kell aggódnod.

2021. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell 3 évente fogamzásgátlót váltani. Mivel nem tudhatod, hogy milyen lesz a ciklusod felesleges aggódni, már természetesen akkor, ha más módon védekeztetek. Egyébként meg, ha fennáll a terhesség lehetősége csinálj tesztet.
2021. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hónapja nem találkoztam a párommal sajnos már, így esélytelennek tartom a terhességet
2021. jan. 7. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor aggodalomra semmi okod, hónapokba telhet, mire beáll a ciklusod.
2021. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm! :)
2021. jan. 7. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!