Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoptatós melltartót keresek...

Szoptatós melltartót keresek ami tényleg alátámasztja és megemeli a 90D körüli nagyságú mellet?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy nagyok a melleim, lógnak amióta szoptatok, viszont nem tálalok igazán jól tartó és kényelmes melltartót. Ha nagyon meghúzom a melltartó pántját akkor hátul feltolódik a hátpánt a lapockámig.. nincs tartás, pedig a legbelső kapocsra állítom. Természetesen merevítő nélküli szoptatós melltartót viselek. A méret szerintem jó rám, nem ebben látom a gondot. Nagyon köszönöm a segítséget, tippeket.
2021. jan. 8. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen merevito es szivacs nelkuli melltarto nagyon, legalabbis en meg nem lattam, persze ez nem zarja ki a letezeset.

Esetleg merevitos, szivacsos nem johet szoba? Mert letezik szoptatos verzioban is, bonprixen lattam multkor.

2021. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhúzódik a hátadon, akkor lehet, hogy mégis a méret a probléma. Próbálj egy 85E méretűt.
2021. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Merevítőset nem merek viselni mert úgy tudom az árthat a tejmirigyeknek. Ezért inkább rugalmas anyagút keresek.

De különben a merevítős melltartó az igazi kétségtelenül!

Megpróbálom a 85E-t, hátha segít a problémàn. Sosem értettem hogyan kell méretet választani. Köszönöm!

2021. jan. 9. 03:57
 4/8 anonim ***** válasza:

A merevito nem a melleden van, hogy nyomja, hanem alatta, tehat logikuson gondolkozva ketlem, hogy arthat a mirigyeknek, ha jo a meret, nem szorit. En nem tudtam szoptatni sajnos, de egy baratnom igen, es o viselt mindenfele melltartot is, neki nem volt gondja.

Az mar mas kerdes, hogy sokan nem tudjak elviselni szoptatasi idoszak alatt ezeket a melltartokat, mert valahogy zavaro, persze ez is elofordulhat. Egyebkent gondolom, hogy akkor kellene, amikor elmentek valahova neha, nem? Letezik olyan is, amiben csak merevito van, viszont a melltarto anyaga nem vastag szivacs, nem merev, hanem puha, vekonyabb anyagu. En azert egy olyat megprobalnek, hatha, megiscsak tobb tartast adna :)

2021. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Anita szoptatós melltartói nagyon jók, bár elég drágák.
2021. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen a merevítős szivacs nélküli meg alternatíva lehetne de azért nem tartom jó ötletnek bevághat a mell alatt a hajlatban és bár több alátámasztást ad azt gondolom hogy szoptatásnál nem javasolt.

De lehet hogy megpróbálom.

2021. jan. 9. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felcsúszik a hátpánt, akkor kisebb körméret + nagyobb kosárméret! Simán lehet hogy egy 80 vagy 85 körüli, E-F kosárméret lesz a te méreted.
2021. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2021. jan. 14. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!