Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális a menstruáció során?

Ez normális a menstruáció során?

Figyelt kérdés
A mensim már rettenet,olyan mértékben görcsölök az első napokban hogy még suliba se tudok menni,hányok ,megy a hasam, lemegy a vércukrom és majdnem elájulok. Most is 12,13.a körül kéne megjönnie, de már ma reggel ment a hasam egy picit ,nulla étvágyam ,folyamatosan émelygek,és már a folyásom is van, és már a hét eleje óta napi szinten hurutosat ürítek. Van még valakinek hasonló panasza,és tudtok ajánlani valamit jó görcsoldót(a nospa nekem semmit nem ér)
2021. jan. 9. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt régen hasonló problémám.Ha a Nosps nem jó akkor a Flector port próbáld ki Algoflex M-mel.A Flectort csak receptre adják ki
2021. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keress fel nőgyógyászt, a fájdalomcsillapító nem megoldás hosszú távon.
2021. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász
2021. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális menstruáláskor az olyan mértékű rosszullét és fájdalom, amitől hánysz és nem tudod ellátni a napi teendőidet.


Nőgyógyász kellene, de a normálisabb fajta, aki meg is vizsgál, nem csak begyógyszerez.


Nekem is sokáig ez volt, szedtem rá tablettát, amit nőgyógyász írt fel, aztán mikor azok se használtak, elmentem más orvoshoz és ott mondták, hogy akár mióma is lehet. Végül kiderült, tényleg az volt. Későn vették észre, és rossz helyen is volt, ezért sajnos csak olyan műtéttel lehetett megoldani, ami után biztosan nem lehet soha saját gyerekem. Tanulj a hibámból és vizsgáltasd ki magad! Ha kivizsgálnak és nem találnak semmit, az még mindig jobb, mintha halogatod és úgy jársz, mint én.

2021. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a görcsoldó nem megoldás,de sajnos valószínű a nőgyógyász se tudna sokat tenni,mert nagy valószínűséggel anyámtól örököltem ,mert neki is ilyen volt(csak ő néha még el is ájult).És nekem a döntő az első 2 nap ,utána már alig görcsöl és általába 5 naptól nem tart tovább.
2021. jan. 9. 14:56
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha elmúlik a vírus elmegyek nőgyógyászhoz,sajnos a mióma lehetséges mert anyámnak is volt,de neki szerencsére műtét nélkül elmúlt
2021. jan. 9. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mekkora a mióma és hány darab van belőle.Ez egy jóindulatú dolog és nem feltétlen kell műteni.Nekem is van és semmi gondot nem okoz és nem is kell műteni
2021. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!