Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a viszketés?

Mitől lehet a viszketés?

Figyelt kérdés
Kb egy hete szexeltem először és utána véreztem, de az abba is maradt egy nap után. Utána fájt kicsit amikor pisilni mentem, de az is abba maradt pár nap után. Most pedig elég gyakran viszket, de nem folyamatosan. Ez mitől lehet, mit kéne csinálnom. (Óvszert használtunk) 19/L

2021. jan. 10. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Gomba.
2021. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet gomba, de más is. Menj orvoshoz talán. És kérd, hogy vegyen kenetet. Mi csak találgatni tudunk, te meg szépen mész a gyógyszertárba, veszel valami hülyeséget, hogy kezeld, a még nagyobb hülyeséget, amit itt olvastál, aztán jól félrekezeled magad, az meg többet árt, mint amennyit használ.
2021. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Lehet gomba is igen. Menj orvoshoz az a biztos
2021. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos hogy gomba. Lehet hogy érzékeny vagy a az óvszerben található latexre és az váltott ki allergiás reakciót.
2021. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2021. jan. 10. 14:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már el is múlt magától, lehet hogy akkor az érzékenység volt a dologban
2021. jan. 19. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!