Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, asszonyok mióta...

Lányok, asszonyok mióta szedtek fogamzásgátlót tablettát? Hány évig ajánlott szedni ?

Figyelt kérdés

18 évesen kezdtem most 24 vagyok de nem akarok gyereket még, csak úgy alakult, hogy most nem volt nálam a gyógyszerem... és elgondolkoztam.

6 eve elek párkapcsolatban azóta folyamat szedem .. február végén megyek nőgyógyászhoz, de addig érdekelne ti miota szeditek.



2021. jan. 10. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyanígy mint te, 24 vagyok és 18 éves korom óta
2021. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Kb. 10 éve szedem, 30 éves vagyok.

Pont nem érdekel, hogy mennyi ideig/meddig ajánlott szedni. Nem akarunk gyereket, ezért védekezünk. Majd ha az álláspontunk változik, akkor leteszem a tabit. :)

2021. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Huu mit lehet lepontozni a kettesen nem értem !
2021. jan. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Én 12 évig szedtem, semmi bajom nem lett tőle. Nyilván fontos a rendszeres orvosi vizsgálat. Azt mondta a dokim, hogy 35 év felett nem ajánlott hormont szedni, de addig nyugodtan lehet, ha jól toleralod.
2021. jan. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as! Nem tudom, miért lettem lepontozva, nem vágom, mi nem hasznos a válaszomban, na de mindegy. Nem hat meg a %. Itt ez a dili, pontozni lefelé ész nélkül. Nagyobb öröme sose legyen az illető(k)nek. :)
2021. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!