Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok sárgás hüvelyi folyást és...

Sok sárgás hüvelyi folyást és égető érzést szex közben mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál kb. 2 hónapja amikor a tünetek jelentkeztek. Vény nélkül kapható 2 fajta kúpot tanácsolt, gynoxin-t és a micovagot. Nem mondta hogy mi okozhatja, látta ő is a sok folyást ez alapján ajánlotta ezeket. Ezek hüvelygombára való kúpok, de én nem gondolom hogy nekem az lett volna mert úgy tudom az viszketéssel is jár. El is használtam a kétfajta kúpot, de a tünetek nem múltak el, visszamenni sajnos nem tudok már munka miatt.

2021. jan. 11. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vett kenetet? Candida albicans a leggyakoribb, felborult hüvely pH, alapvetően megtalálható a hüvelyi flórában ez a fajta gomba. Itt a probléma az arányokkal van. Valami miatt felborult a hüvelyi flórád. Ezt kéne megtudni, hogy mitől? Hormon? Stressz?
2021. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vett kenetet, de semmit nem mondott, hogy mi okozza a tüneteket. Fogamzásgátlót nem szedek és nem is szedtem még eddig sose, stressz már hamarabb álhatott a háttérben. Nem tudom most mit tegyek hogy helyrejöjjek.
2021. jan. 11. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz fogamzásgátló, hogy valami megbillenjen.

Mennyire sárgás egyébként? milyen az állaga?

Amit tehetsz, az az, hogy visszamész. Vagy felmész az EESZT-be és megnézed mi az eredménye a tenyésztésednek.

2021. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fehéres, halvány sárgás. Sűrű az állaga.
2021. jan. 11. 14:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Szaga van?

Lehet ám normális is, van akinek több az átlagnál.

Nem tudom, hogy milyen a nőgyógyászod, de az enyém nagyon nyitott, sokat beszél velem és sok dolgot elmond a hormonális működésről.

Az, hogy nem beszéltétek meg a kenet eredményét, azt kicsit szomorúnak tartom.

2021. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Van egy kis szaga is, nem olyan mint normál esetben volt, de nem is tudom igazán mihez hasonlítani, talán inkább halszagú.

Ez volt egyben az első nőgyógyászati vizsgálatom,sietett az orvos, nem túl sokat beszélgetett velem azon kívűl, hogy a fogamzásgátló tablettára akart rábeszélni.

2021. jan. 11. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hova valósi vagy és mennyire engedheted meg magadnak, de ismerek egy nőgyógyászt, akinek van ideje a pacienseire, nem siet soha. Dr. Bognár Zoltán, Budapesten rendel több helyen.

Kell vele kezdeni valamit mindenképp, nehogy szövődménye legyen.

2021. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, de megpróbálok majd keresni itt egy jobb orvost. Köszönöm szépen azért.
2021. jan. 11. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, minél hamarabbi gyógyulást!
2021. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!