Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapja szültem, csak egy...

3 hónapja szültem, csak egy hónapig szoptattam, lassan elapadt a tejem. Most olyan mint egy leeresztett lufi, pedig kis mellem volt. Mostanaban is van ugy, hogy faj, ha a gyereket odafogom. Illetve csomokat is erzek meg benne. Elmulik valaha?

Figyelt kérdés
Egy ideig meg fejtem, minimalis jott belole, aztan mar nem ereztem, hogy kell es abbahagytam. Tejmirigyek lennének igy becsomosodva meg? Orvosnak érdemes lenne megmutatni?

2021. jan. 12. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább dokihoz menj el, ha aggódsz, mintsem a gyakorikérdéseken kérdezgeted a népet. (Férfiként hiába akarnék, nem tudok segíteni, de szerintem a józan ész is ezt diktálná, hogy ha gáz van akkor dokihoz mész, nem a szomszédhoz... Kivéve, ha a doki a szomszéd.)
2021. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos azert mert a mell eredetinel kisebbre mennek ossze a benne kevo mirigyek. Teljesen normalis, olvass utana
2021. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!