Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi utolso napjan, vagy...

Mensi utolso napjan, vagy mensi vege utan par nappal (3), miert szur a megem es a petefeszkem?

Figyelt kérdés

Ma van az utolso mensim, de annyira szur a mehem es a petefeszkem, nem ertem mitol lehet. Ez a szuro, nyilalo erzes a vegbelembe es a huvelyemig terjed.

Az utobbi par honapban vettem eszre.masnak is volt hasonlo? Erdemes ezzel orvos felkeresni?


2021. jan. 12. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez van nálam, a múlt hónapban is ez volt. Elmentem dokihoz, rákszűrés, vizsgálat, ultrahang....méhgyulladásom volt. Antibiót kaptam rá 10 napig. Jó is volt, de most ahogy megjött és elmúlt újra kezdődött. A rákszűrésm jó lett, semmit nem találtak.
2021. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

En kb. egy harom hete voltam dokinal, a doki nalam sem vett eszre semmit. Meg csak gyulladasom sincs, azt mondta nagyon szep mehem van, mas is megirigyelne.

Nem tudom mit csinaljak, menjek egy masik dokihoz vagy hagyjam?

2021. jan. 13. 10:51
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem hányingerem van, a hasam is megnőtt, szóval tuti gyulladás, érzem. A derékmelegítőtől és a száz réteg ruhától valamivel jobb. Felfázva nem vagyok, nem pisilek többet. Nem tudom mekkora a fájdalom küszöböd, én még várnék, mivel az utolsó napon vagy, ekkor szokott lenni méhösszehúzódás is még.
2021. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mehem szerencsere nincs hanyingerem, csak ez a nyilalo fajdalom. De ma szerencsere eddig csak egyszer ereztem...

Megnott a hasad?

2021. jan. 13. 11:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen, olyan rossz érzés felvenni a nadrágomat is a derekamnál. A nyilallás így volt nálam, hogy minden nap egyre többször. Éjszaka sem tudtam aludni, mert akkor bekeményedett a hasam, terhességkor volt ilyen, mikor már majdnem szültem.
2021. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mivan ha megint terhes vagy?
2021. jan. 13. 11:24
 7/20 anonim ***** válasza:
Az ki van zárva, nem éltünk nemi életet egy ideje.
2021. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Elhiszem, akkor en kerdeztem hulyeseget. Na most ujra gorcsolok, pedig tegnap lett vege... normalis?
2021. jan. 13. 13:05
 9/20 anonim ***** válasza:
Ülőfürdő esetleg? Cickafark, kamilla? Ugyanúgy inni is.
2021. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ittam mar, de semmi. Most meg meg gorcsolok, pedig tegnap lett vege a mensimnek. En mar tenyleg nem ertem miert van ez.
2021. jan. 13. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!