Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet?Help 17/L

Mitől lehet?Help 17/L

Figyelt kérdés

Az a problémám van hogy már egy ideje szagos a nemiszervem.Soha nem engedem a páromnak hogy kényesztessen csak miután lefürödtem.Sokszor énis meglepődök milyen büdös. Nemtudom mihez hasonlítsam.

Arra gondoltam veszek a dm bol canesbalance-ot.Azert gondoltam erre mert lehet a huvelyembol jon ez a szag báár mikor megnézem csak a csiklómat fogom meg veszek egy kis”szagmintát” és ott erzem a szagot és körülötte nem a hüvelyembe nyúlok es azt szagolom



2021. jan. 13. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vagyok orvos, és látatlanban ő sem tudna nagyon mit mondani.

Talán bakteriális fertőzésed van.

Tudsz venni canestestet ami ezt elvileg kimutatja (dm).

Nem párosul hozzá szokatlan folyás?

2021. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
#1 vagyok, látom a gombát behesstegelted, de annak nem kellemetlen illata lenne, hanem darabos állagú vatta szerű folyás formájában jelenne meg.
2021. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Nézesd meg nőgyógyásszal van-e valami fertőzés.

De egyébként a hüvelynek van egy természetes illata/szaga, ami hát nem virágillatú, lehet neked már ez is kellemetlen.

2021. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van feher folyasom neha de annak nincs szaga pont olyan mint amikor elelvezek olyan illata van ha lehet ezt mondani ra
2021. jan. 13. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, mi ezt nem tudjuk megmondani. a kezeletlen fertozesnek sulyos kovetkezmenyei lehetnek, viszont ha felirnak ra gyogyszert egy het mulva semmi bajod nem lesz.
2021. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet gomba, fertőzés. Menj orvoshoz!
2021. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!