Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett tényleg...

Fogamzásgátló mellett tényleg sokat hízhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most fogok elkezdeni fog.gátlót szedni (vizsgálatok hátravannak még pár db)

Szóval az orvos azt mondta +2,3 kg lehetséges most vagyok 42kg 153cm..

Hizni nem szeretnék tökéletesen érzem most így magam. Viszont a környezetemben élő nők nagy %-a mondta azt, hogy lesz abból +7,8kg is. Szerintetek?



2021. jan. 13. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2013-tól kezdve szedem a Yasminelle fogamzásgátló gyógyszert és egy grammot nem híztam tőle.
2021. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Attól függ mit ír fel.A Yadine és Yasminelle nevű fog.gátlótól nem igazán jellemző a hízás.Rád fér az a + pár kg ne aggódj ezen.Ha mozogsz és az étkezésre odafigyelsz nem hinném hogy olyan sokat felszednél
2021. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Régen volt a Diana35,na attól tényleg lehetett hízni,de a mai korszerű fog.gátlóktól nem annyira jellemző.Yadine,Yasminelle a legjobb.

#1-es jól mondja

#2-es voltam

2021. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszotokat.

Illetve még annyit kérdeznék hogy bezavarhat az amúgyis rendszertelen ciklusomba illetve a nagyon ingadozó hangulatomat befolyásolhatja?

2021. jan. 13. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar be.Pont hogy rendbe teszi.28 napos lesz tőle.Hangulatot nem befolyásolja hormon tartalma ellenére sem.Ez mondjuk "művi" ciklus lesz és megvonásos vérzésed lesz nem pedig rendes menzeszed
2021. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Ditinellel híztam első 3 hónapba (inkább első 1,5-2) 3-4 kilót.

Azt mondják 3 hónap míg megszokja a szervezet, én ezt alá is írom, 3. hónap után könnyedén leadtam azt ami feljött, azóta nincs gond.

2021. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Én 11 éve szedem és egy dekát sem híztam tőle. Nem hizlalnak már ezek a maiak, max vízvisszatartás lehet az elején de az lemegy.
2021. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!