Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs menstruációm, magas...

Nincs menstruációm, magas tesztoszteron szint?

Figyelt kérdés
2019-ben Decemberben volt utoljára menstruációm. Februárban tudtam elmenni akkor orvoshoz ahol megvizsgáltak, hüvelyi ultrahangot is csináltak volt vérvétel. Azt nem közölték hogy ultrahang után másnap kell vissza menni, ezért idegességemben eszembe se jutott ez pedig logikus volt mindegy... A vérvétel alapján azt mondta az orvos hogy magas a tesztoszteron szintem, arra kaptam gyógyszert. Tudom hiba volt de se az ultrahang se a rákszűrés eredményéért nem mentem vissza, mert nem jutottam el, utána úgy voltam vele hogy ha lenne valami baj akkor értesítettek volna. (remélem) A gyógyszert beszedtem amire azt mondták ha elfogyott megjön és így is volt! Azután 2 havonta jött meg, azt mondták majd be áll, de most egy jó ideje megint nem jön meg. Nincs fájdalmam, semmi tünet csak nincs menstruációm. Mivel a koronavírus miatt meg vannak örülve, és csak sürgős esetben fogadnak, itt szeretnék tanácsot kérni hátha tudd valaki segíteni. Most természetes gyógymódokat keresek. Sokat híztam azóta és nagyon zavar. Fizetem a TB-t, de lassan úgy néz ki hogy 10-20 ezret kell fizessek magánorvosnak hogy megmondják mi a bajom, ez nagyon gáz és undorító.

2021. jan. 13. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Miért ne fogadnának?

Vírus ide vagy oda, a nőgyógyászat üzemel.

2021. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Velem közölték hogy a vírusra való tekintettel jelenleg csak sürgős eseteket vállalnak, próbálkozzak meg jövőhónapban. Sokat kerestem mire megtaláltam ezt az orvost. Igaz hogy nagyon idős, de normális, kedves és nem bunkózik mint a legtöbb.
2021. jan. 13. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Meg kellene nézni, hogy a vérvételből mit vizsgáltak, mert nem ártana egy teljes laborvizsgálat, esetleg magas a vércukor szint, az erős hízás utalhat inzulinrezisztenciára is (II. típusú cukorbetegség).
2021. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon hasznos válasz volt. Utána néztem a inzulinrezisztenciának és sajnos az összes tünet stimmel.
2021. jan. 18. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!