Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vastabletta+cickafarktea+magne...

Vastabletta+cickafarktea+magneB6+aviva torna+masszázs használni fog 3 hónapos mensi kimaradásra? Dokival beszéltem, de csak telefonon tudtam egyelőre, ő azt mondta nem gondolja súlyosnak, de ha nem jön meg akkor menjek el hozzà,és felír gyógyszert.

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelenül jön meg pedig màr 16 éves korom óta menstruálok, most vagyok 20 éves. Terhesség kizàrva, mert nem élek nemi életet.
2021. jan. 13. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz mindenképpen, de ne ahhoz, akivel beszéltél, mert elég nagy kókler lehet, ha szerinte ez nem nagy probléma. Endokrinológust keress.
2021. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazàból stresszes életet élek azért mondta, hogy nem lehet nagy gond, mert a stressz a kb mindenre kihat. Vírus miatt elvesztettem a mumkàm és nem alkalmaznak sehol, anyuméktól is azt hallgatom, hogy menjek férjhez, meg sűrgősen keressek munkàt, mert kidobnak a hàzból és mehetek oda ahova akarok, de ez napi szinten többször el mondjàk. Sajnos ez se tesz jót nekem, főleg, hogy pànikbeteg, szorongó és ideges is vagyok, ami a szüleim miatt jött ki, mert soha nincs nyugalom, mindig csak a kiabàlàs a veszekedés,ebva-abba való beleszólàsok mennek itt. Baràtaim nincsenek, mert akàrhànyszor itt volt az egyik baràtnőm, apàm akkor kezdett el ordibàlni, veszekedni velem és többet nem jöttek teljesen elfelejtettek és leépítettek.
2021. jan. 14. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy valóban csak a stressz az oka, de lehet, hogy nem. Én kivizsgáltatnám magamat, mert az a biztos. Nem ijesztgetni akarlak, szóval ne stresszelj rá erre is :), hogy biztos komoly bajod van, de ha van vmi más probléma is, jobb ha mielőbb kiderül.
2021. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt màr velem ilyen, érettségi utàn és tovàbb tanulàs előtt. Akkor elengedtem mindent és semmivel sem foglalkoztam és màsnap megjött. Sajnos màr akaratlanul is stresszelek , hogy ha leesik valami, hogy abból milyen veszekedés lesz. Tegnap pl behànyt a macska, én lent segítettem anyumnak főzni, erre apàm nagy ordibàlva jön, hohy behànyt a macska és takarítsam el, mert ha nem kivàgja az udvarra. Éjjel is ha felkelek, megnézem az almot, hogy van e benne valami, mert akkor reggel hallgathatom, hogy nem vagyok hajlandó kitakarítani az almot, meg lusta vagyok, meg ilyen vagyok olyan vagyok. Mindennap ki van takarítva a fürdőszoba, mert ha nem lenne, akkor meg azt hallgathatom, hogy piszok van.



Nézegettem ilyen étrendkiegészítőket és talàltam egy PreMens nevű tablettàt, lehet kipróbàlom ha az se hasznàl akkor elmegyek az orvoshoz. Amúgy csak ez az egy bajom van, màs semmi nincs, de màr mindent bebeszéltem h daganatom van meg stb.

2021. jan. 14. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!