Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Már ötletem sincs...

Mit tegyek? Már ötletem sincs mitől lehet ez..

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, kb fél éve van az, hogy olyan érzésem van mintha elkaptam volna valami fertőzést, az ország egyik legjobb magán nőgyógyászánál voltam, aki rendesen kivizsgált és vett mintát amit mikroszkóppal is megnézett. Azt mondta, hogy tökéletes hüvelyflórám van, nincs ok az aggodalomra. A panaszaim alapján hüvelykúpot és krémet kaptam, ami nagyon jól használ. Viszont olyan érzésem van pár hónapja elég ritkán, mintha fel lennék fázva. Nem pisilek sokat, viszont folyamatos pisilési inger van, ami nagyon kellemetlen. Elvittem a vizeletemet kivizsgálásra, minden eredmény teljesen jó lett. Mostmár nincs folyásom, se semmi, csak az a fránya vizelési inger.. annyi gyógyszert kipróbáltam már amit orvosok írtak fel, de nem lett jó.. nagyon rossz érzés ez.. szedek tőzegáfonya kapszulát, az is akkor hat ha 1 nap 2 őt veszek be belőle.. Ha valaki azt mondaná hogy öltözzek fel jól.. kevés olyan embert ismerek, aki ennyire vigyáz arra hogy miben lép ki az utcára.. mindig rétegesen, alaposan felöltözök.

valami tanácsot tudnátok adni? Volt már valakinek ilyen? Nem tudom már mit tegyek..



2021. jan. 14. 20:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt is hozzátenném, hogy van amikor pl 2 napig minden oké, aztán másnap délután vagy este pedig megint érzem.
2021. jan. 14. 20:20
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem std okozott ilyen tunetet, minden egyéb vizsgalatom többször is negatív lett azt mondták semmi bajom, bekepzelem, majd csinaltattam egy std szűrést ami pozitív lett
2021. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy szexuális partnerem volt még csak, és ő a jelenlegi is. Neki sem volt rajtam kívül senki.
2021. jan. 14. 20:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, nekem is az első partner miatt jött ki, soha álmomban se gondoltam volna és ő se tudott róla mert neki nem okozott semmi tunetet :(
2021. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mire lett pozitív az STD-d?
2021. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az stdnek mik a tunetei?
2021. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam egy éven keresztül okozott égő érzés a huvelyemben és a külső részen is, kb hozzaerni sem tudtam. Ezen kívül olyan mintha folyton fel lettem volna fazva de negatív lett minden tenyésztés. Kupokkal, betadinos kupola és hasonlókkal elmúlt egy két hétre de utánam vissza is jött. Minden hónapban legalább egyszerű mentem vele nogyogyaszhoz cytologia és tenyésztés negatív és ő nem látott semmit csak h vörös a huvelyem kívül belül....úgy éreztem mintha vmi kimarta volna a boromet. Nem tudom milyen bakterium volt de nem is ez a lényeg mert itt egy másik lánynak egy másik std okozott ugyanilyen tunetet, nekem is ő adta az ötletet a vizsgalatra
2021. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az STD a nemi úton terjedő betegségek összessége.. Azon belül vagy 15 dologra lehet kérni.. aminek a fele tök felesleges pénzkidobás, mert jellegzetes mindenképp tünete van. Ezért kérdezzük, hogy pontosan mire lett pozitív ? :)
2021. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az alap STD szures 4 bakteriumra szűr. En azt csinaltattam. Az h melyik lett pozitív nem tudom, lényegtelen is, mert másnál ugyanaz a tünet van megis más bakterium. Alapból elsőre nem is csinalnak mást csak az alapot.

De azért köszi h elmagyaraztad.

2021. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt meg hozzátenném hogy az orvosom szerint ennek semmilyen tunetet nem kellett volna okozni és magától elmúlik, hat nálam baromira nem is lett, úgyhogy nem is érdemes arra alapozni h a tünet alapján egyértelmű melyik lehet melyik nem...
2021. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!