Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 napja késik a menszeszem,...

15 napja késik a menszeszem, vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 15 napja hogy nem jött meg. Csináltam két tesztet és mind a kettő negatív lett ennek ellenére mégis nagyon parázom hogy esetleg terhes vagyok. A párommal védekezünk de ugye semmi sem nyújt 100% biztonságot. Szerintetek van aggódnivalóm?

2021. jan. 14. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Mivel védekeztetek?


(Egyesek szerint a megszakításos is védekezés)

2021. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Ez attól is függ mennyire rendszeres a menstruációd? Lehet csak késik, vagy kimaradt. Ez is függ attól, hogy hány éves vagy és mióta menstruálsz. 15 nap után már ki kellett volna mutatnia a tesznek az eredményt, főleg ha reggel csináltad. Esetleg lehet, hogy gyógyszertől késik, vagy sok C vitamint ettél (valaki erre esküszik, bár nálam sose vált be, hogy késleltessem) Vagy nem voltál beteg az utóbbi időben? Millió meg egy dolog állhat a háttérben.

Esetleg vannak tüneteid? Pár napot még várnék vele, csinálnék még egy tesztet, utána meg elmennék orvoshoz.

(Egyébként ha tablettával védekeztetek az is okozhat vérzéskimaradást. Egyik barátnőmnek 2 hónapig nem jött meg, nem volt terhes, csak a tabi miatt nem volt vérzés)

2021. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, de elég kicsi rá az esély. Barátnőmnek volt hogy egy hónap teljesen kimaradt. Mondanom se kell levert a víz rendesen abban a hónapban 😃
2021. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Gumival védekezünk.

Késett már akár 10 napot is de mindig parázik miatta az ember hogy mi lehet. A teszteket reggel csináltam. Nem voltam mostanában beteg szóval nem igazán értem hogy mi lehet.

2021. jan. 14. 21:10
 5/14 A kérdező kommentje:
Tüneteim nincsenek, sem hányinger sem émejgés.
2021. jan. 14. 21:10
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkor egyszerűen csak a stressz miatt késik. Nem kell aggódni. Volt már velem is ilyen, bár én pont babát akartam. Pont mikor a 3. tesztet csináltam, rá pár órára megjött, 15 napos késéssel.
2021. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én még egy darabig nem tervezek babát úgyhogy nagyon örülnék ha tényleg csak a stressz lenne.
2021. jan. 14. 21:15
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg ha továbbra sem jönne meg akkor érdemes lenne dokihoz menni. Akkor legalább megnyugodnál, hogy minden rendben van.
2021. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Holnap megyek nőgyógyászhoz de addig is rettentően izgulok hogy mi lehet a baj
2021. jan. 14. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem hogy baj lenne. főleg, hogy már máskor is késni szokott. Azért majd ha lehet írd meg mi volt, mert kíváncsi vagyok :)
2021. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!