Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 napja késik a menszeszem,...

15 napja késik a menszeszem, vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 15 napja hogy nem jött meg. Csináltam két tesztet és mind a kettő negatív lett ennek ellenére mégis nagyon parázom hogy esetleg terhes vagyok. A párommal védekezünk de ugye semmi sem nyújt 100% biztonságot. Szerintetek van aggódnivalóm?

2021. jan. 14. 20:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom majd.
2021. jan. 14. 21:24
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit a doki. Azt mondta ő nem lát semmit. Most nem igazán értettem hogy nem lát semmit vagy arra mondta hogy nem vagyok terhes. Annyit mondott ha esetleg nem jön meg akkor menjek hozzá vissza 2 hét múlva. Egy fokkal nyugodtabb vagyok de véglegesen az nyugtatna meg ha megjönne. Életemben nem gondoltam hogy valaha is hiányolni fogom a menszeszem 😁
2021. jan. 15. 15:09
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lát semmit, vagyis nem lát semmi problémát/ nem látja, hogy terhes vagy.
2021. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem volt, hogy 3 hetet késett nyáron, stressz miatt. Most decemberben is volt, hogy 2 hetet késett, izgultunk is a párommal.

18/L

2021. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!