Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szivárog a menstruációs...

Miért szivárog a menstruációs kehely?

Figyelt kérdés
Always kelyhet vettem dm-ben, kétféle méret volt, középerős és erős vérzéshez. Én a kisebbet vettem, a másik hatalmasnak tűnt, 22 éves vagyok, nem szültem. Ez a második hónapja nálam, az elsőt végig szenvedtem, alig tudtam betenni, aztán reggel 20 percig vajúdtam a kádban, hogy kijöjjön :D olvastam róla és már simán kiveszem és visszateszem, de állandóan szivárog, nem is kicsit. Betettem, 2 óra múlva mentem pisilni és ömlött belőlem a vér. Kivettem a zuhany alatt, de alig volt benne... mit csinálok rosszul? Szerintem a méret is jó a méhszájhoz, szélesebbet meg be sem tudnék tenni. Kinyílik rendesen, az ujjammal úgy érzem jó helyen van, mégis szivárog amikor pisilni kell. Mit csináljak vele? Vegyek másikat? De milyet?
2021. jan. 15. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem akkor volt ilyen, amikor a méhszáj mellé csúszott be a kehely
2021. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom, hogy mikor van jó helyen?
2021. jan. 15. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Én körbe szoktam tapintani a kehely peremét, hogy jól illeszkedik-e. Illetve próbálom körbe forgatni, mert akkor fog könnyedén forogni, ha kinyílt és illeszkedik.
2021. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy tul eros az izomzatod, a kehely meg puhabb, es egyszeruen osszeroppantod mozgas kozben, hiaba nyilik ki az elejen.


Egyebkent van tobb kelyhes csoport facebookon, en nagyon ajanlom oket, sok-sok infot is olvashatsz a megfelelo kehelyvalasztassal kapcsolatban, plusz ki is irhatsz barmit, nagyon segitokeszek.

2021. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2021. jan. 15. 18:52
 6/6 anonim válasza:
100%
Lépj be az Eredeti intimkehely és mosibetét csoportba Facebookon! Rengeteg kérdésedre választ kapsz! :)
2021. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!