Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy mostanában...

Normális, hogy mostanában minden menstruációnál nagyon görcsölök?

Figyelt kérdés

Eddig soha az életbe nem görcsöltem, ha megjött. Ugyanolyan jól voltam mint máskor, szerencsésnek is mondtam magam emiatt. Viszont ez már a 2. vagy a 3. olyan menstruáció, hogy iszonyúan görcsölök. Én tényleg úgy érzem belehalok annyira szenvedek tőle. Hogy hogy eddig soha nem volt ez, és miért pont most jött elő ez a probléma? És most már minden alkalommal ez lesz vagy lesz még megint olyan időszak, amikor nem fog fájni? 16l


(Amúgy mostanában sokat stresszelek menstruáción kívűl is, lehet, hogy köze van a stressznek hozzá, hogy ennyire görcsölök. Mert amikor nem menstruálok akkor is stresszelek, de akkor nagyon minimális görcseim vannak a stressz miatt, az sokkal elviselhetőbb).



2021. jan. 16. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem fáztál fel?
2021. jan. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hetek óta nem mentem ki a házból, szóval nem hiszem.
2021. jan. 16. 00:27
 3/5 Angel3000 ***** válasza:
0%
Szia! A fajdalmas görcsökkel járó menstruáció gyakori probléma. Hatásos görcsoldó a No-Spa, amely közvetlenûl a fájdalom okát, a görcsöt szûnteti meg. Ajánlom figyelmedbe : Ethel Sloane A nô biológiája cimû könyvet. Az erôs fájdalom megszûntetèsère javallott alhas ès a derèk masszirozása majoránna, ánizs ès citrusfa olajával, naponta kètszer a következô vèrzès várható idôpontjától visszafelè számitott tizedik naptól kezdve. Az olajat higitsad fel vivô olajjal ( fèl csèsze vivô olajhoz adjunk fèl teáskanálnyi illóolajat). Jót tenne ha nagy adagban C vitamint (500 mg) vennèl be, továbbá B, E, A vitamint. Fontos a Cink, kalcium ès a magnèzium bevitele táplálèkkal. 3x4 tabletta 10 mg B1 vitamin, 3x2 B6 vitamin, 3x2 Polybè, naponta 2 kapszula A vitamin ès E vitamin. Cinkforrás: tojás, lencse, borsó, bab, barna kenyèr stb. Magznèziumforrás: búzakorpa, szójaliszt, búzacsira, mogyoró stb. kalciumforrás: dió, bab, borsó,lencse, mazsola, tejtermèk, mák, káposzta, szezámmag stb. Persze a stressz is hozzájárul a tûneteidhez. Minden jót!
2021. jan. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyógyszeres megoldás nekem nem jó, mert nem tudok gyógyszert lenyelni. Sokszor szenvedek emiatt, mert nem tudom a kapszulás gyógyszereket egybe lenyelni, szóval az én helyzetem emiatt nehezebb. De a többi tippet, meg a C vitamint kipróbálom. Köszi!
2021. jan. 16. 01:37
 5/5 anonim ***** válasza:
13%
Lehet ezzel orvoshoz kell fordulni, mert nem normális, hiába állítják be annak: [link]
2021. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!