Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mistral tablets mellett...

Mistral tablets mellett barnafolyása normálisnak számít?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!

Mistral tablettát irt fel az orvosom erős nenstruációra. Kedden fog elfogyni az első levél,viszont az első tabletta óta( a menses első napján kezdtem szedni) folyamatosan barnázok. Más is jàrt igy esetleg?

A gyógyszert 5-10 perc eltéréssel szedem be,2 napja volt,hogy kimaradt,de 3 órán belül pótoltam.

Tegnap védekezés nélkül voltunk együtt a baràtommal,most először,ez volt a 18.nap,hogy szedem a gyógyszert. Védelmet nyújt?

Az orvosom nem valaszol, sajnos lebetegedett.

Kérem,aki szeretné legyen kedves megirni a tapasztalatát.

Köszönöm!



2021. jan. 17. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A fogamzásgátlókhoz hozzá kell szoknia a szervezetnek, így az első 3 hónapba a barnázás normális. Nekem második levélnél már nem is jelentkezett.


És igen, védelmet nyújt már a gyógyszer, no para.

2021. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2021. jan. 17. 09:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma fogyott el egy levél gyógyszer,holnaptol lenne a szünet,most viszont megjott. Ez is normálisnak számit? ( mert akkor ugy Pont a 21.napra jott meg) Ez azt jelenti,hogy a kovetkezo tablettát a jovoheten kedden vagy szerdán kell bevennem?
2021. jan. 18. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!