Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud ajánlani Pécsen...

Valaki tud ajánlani Pécsen egy jó nőgyógyászt? (részletek lent)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,korábban nem voltam nőgógyásznál,mert egyenlőre nem éltem még nemi életet, viszont pár hónapja panaszaim vannak (régóta nagyon erős menstruációs görcseim vannak,illetve sokszor mensturáció idején kívül is fáj az alhasam), ezért a háziorvosom elküldött gyereknőgyógyászhoz.


El is mentem,nagyjából egy 1,5 hete, de nem igazán kaptam megoldást a problémámra, úgy érzem,hogy a vizsgálat sem volt valami alapos.

Ezért szeretnék keresni egy másik orvost,aki tényleg foglalkozik a problémámmal,és tud segíteni lehetőleg minnél hamarabb.


Sajnos itt vidéken nem igazán találni jó orvosokat,szóval Pécsre mennék.

Találtam pár orvost a neten,de mindegyik magánorvos,és sajnos ennyi pénzt nem tudok erre költeni.



2021. jan. 17. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr. Hantosi Eszter doktornőt tudom jó szívvel ajánlani.
2021. jan. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Veress Endre utcában nagyon jó nőgyógyászok vannak állami prakszisban, Dr. Hánzli János az egyik legjobb talán
2021. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 _moonlightshadow_ ***** válasza:
Dr. Szántó Viktória, jó szívvel javaslom, évek óta járok hozzá, operált is. Nemrég óta rendel a DaVinci klinikán. A Női klinikáról sajnos eljött most több orvossal együtt ami nagyon szomorú és országos szintű probléma - de tudtommal a magánrendelésén kívül dolgozik Pécs melletti kórházban is valahol.
2021. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!