Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Februárban 1 éve lesz, hogy...

Februárban 1 éve lesz, hogy nem jött meg. UH-n az egyik petefészkem kicsit nagynak bizonyult a nyáron. Pár nappal ezelőtti hormonvérvételen a progeszteron szintem 0.3 lett (szeptemberben 0.1 volt). Lehet esetleg progeszteronhiány a háttérben?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A progeszteron hiány nem ok, hanem következmény. Ha nincs menzeszed, akkor nincs ovulációd. Ovuláció nélkül meg nem termelődik érdemi mennyiségű progeszteron.
2021. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! És az ovuláció elmaradását mi okozhatja?
2021. jan. 17. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ezer meg egy dolog. Talán el kellene menni orvoshoz és kivizsgaltatni...
2021. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen amint írtam tegnap előtt voltam hormonvérvételen.. Ezután pedig endokrinológushoz megyek, sajnos ősz óta nem sikerült sehova eljutni a vírus miatt. :)
2021. jan. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!